Hamile miyim ?

cnm kesinlikle ve kesinlikle adetinin geçmesini bekle ben cok araştırdım cünkü.diğer türlü yanlış cıkıbiliyr bak benim yanlış cıktı yani geç döllenme olabiliyor. benim adetten 3 gün sonra kanda cıktı idrardada ama doktorum 7 gün sonra gel dedi yani ultrasonda göremedide bende cok telaşlıyım pazar gidicem inş görünür minik kuzum

tugbacım hiç telaşa gerek yok ben inanıyorumki minik kuzunu göreceksin:)))

merhaba canım bızde buay bırkere deneyebıldık...ben yıde acabamı dıyorum .....bence hamıs olbılırsın..neden olmasın!hayırlısı ınsallah

merhaba canım bızde buay bırkere deneyebıldık...ben yıde acabamı dıyorum .....bence hamıs olbılırsın..neden olmasın!hayırlısı ınsallah

cnm msjlarımın hepsini okumadın sanırım. hamileyim şuan doktora gitcem pazar ultrasonla bakacak allahın izniyle

kızlar geçen hafta bildiğiniz üzere kan değerim 145 çıkımıştı dün gittim doktor 1500-2000 civarı beklerken değer 4272 çıktı ama doktor hala keseyi göremediğini söyledi doktor normal karşılıyor ama bana bi tuaflık var gibi geldi bilginiz varmı

günaydın arkadaşlar bir konu hakkında fikrinizi almak istedim benim 10 aylık bir bebeğim var ve hala emiyo ama ara ara az az mayısın 20 sinde de reglim oldu ve 3 gün sürdü ilk 2 gün çok yoğundu haziranın 20 sin dede bekliyordum olmadı aradan baya uzun zaman geçti hala yok hamileleik öncesi reglim hep düzenli olmuştur... birde 4 gün önce test yaptım negatifti bu aralar karnımın alt kısmında şişlik hissediyorum dünde belim agrımaya başladı ilk bebeğimde bunları yaşamadım sizce ne olbilir fikirlerinizi alabilirmiyim

Canım belki ikiz bebekdir ikiz olduğu zaman değerler fazla oluyor diye duymuştum doktorun normal diyorsa bir sorun yoktur kalbini ferah tut canım bu arada bende cuma akşam kırmızı kartı gördüm ama pazar akşamı kesildim normalde 5 gün sürer bendede bi tuhaflık var bi kaç gün sonra test yapcam üstüne görme olayı olmuş olabilir diye hakkımızda hayırlısı olsun

Rabbim tüm bebiş isteyenlere versin (AMİN)

kanda gebelik testi yapmanı öneririm kesin sonuç çıkıyor idrar testlerinde bazen göstermeyebiliyor sonucu

tugbacım 4700le kesenın görünmemesı pek normal degıl bence baska bır dra görün gelsımıs ultrason cıhazı olan karındanmı alttanmı baktı ultrasonla karınjdan görünmeyebılıyor ozamn vajınal ultrasonla bakıyorlar genelde 1500 olunca kese görünmesı lazım belkıde kan testı yanlıstır okdar yükselmemıstır deger

hayatım değerim 4272. vijanadan değil karnımdan baktı ve göremedi. vajinadan bakmak istedi ben baktırmadım yarın gene gidicem ama sonrada hastanemi değiştircem. peki bu değerle karından bakılıpta görünmemesi doğalmı?

bazen karından görünmeyebiliyormuş canımcım hadi hayırlısıyla yarın git gel sonucu bizede bildir:)

valla tugbacım benım 841 cıkmsıtı degerım dr 3 gün sonrası cagırmıstı tekrar test yapmadı ama karından baktı cıkmıstı kese ama vajınal ultrasonun ılk 3 aya kadar zararı yok baktırabılırsın karından görünmese benım vajınal bakıcaktı zaten 12 haftalıkken 2li testte vajınalde bakmıstı bırsey olmadı

Arkadaşlar reglimi 3 gün geçti, yaklaşık on gündür regl olacakmışım gibi ağrılarım devam ediyor ama bir türlü olmuyorum.Kasıklarımda dolgunluk ve bastırınca hafif ağrı var, bir kere de ayağa kalktığımda ani bıçak saplanması gibi bir ağrı oldu sağ tarafımda daha önce olduğunu hiç hatırlamıyorum.Su gibi akıntım var.Belim özellikle geceleri yattığımda çok ağrıyor.Sabahları ateşim 36.8 civarında.Ara sıra midem bulanır gibi oluyor.Ben pko ve hipotiroidi hastasıyım son üç aydır reglim düzenli gidiyordu bu ay yine gecikti.Acaba hipotiroidim ile ilgili olabilir mi diye düşünüyorum.Bir taraftanda kistten korkuyorum bastırınca olan ağrı yüzünden çünkü reglime 4 gün kala ve bir gün geçince idrar testi yaptım negatif.Kan testi yaptırıp hem tiroidime hemde gebeliğe baktırmak istiyorum ama bir türlü kan alamıyorlar benden her yerim mosmor oluyor.Pzt kadın doğumdan randevu aldım hala regl olmamış olursam gideceğim ve eğer o herşey normal derse tiroidime baktıracağım.
Herkes gibi benim de içimde bir umut var ama 13 aydır olmayan şimdi olmuş mudur ki sanmıyorum açıkçası.Ne kadar istesemde kendimi ümitlendirmemeye çalışıyorum.

kızlar dün gittim kese göründü çok şükür 1 hafta 10 gün sonrada kalp atışıni duymak için gidicem darısı olmayanların başına inşallah gecmiş kandilinizide kutluyorum buarada

ya kızlar hani bebeğinizle ilgili alta kaç haftalık falan diye bişi cıkıyrya otomatik onu nasıl yapıyorsunuz bende istiyorum

ya kızlar hani bebeğinizle ilgili alta kaç haftalık falan diye bişi cıkıyrya otomatik onu nasıl yapıyorsunuz bende istiyorum

tuğbacım hadi hayırlısı olsun :)))))))) otomatik çıkan yazıyıda profil düzenleme menüsünde bebeğinizin tahmini doğum tarihi diye bir kutucuk var oraya bebeğin doğacak tarihini yazıyorsun sonra altta çıkıyor:))) gelişmelerden haberdar et beni meyak ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…