Hamile miyim??

İnanırmısınız eşim hep öyle dua ediyordu..ben değerlerden pek anlamam,olabilirmi ki acaba???

reglinden sadece 4 gün geçmiş demi?
vallayi olabilir
ama önemli olan 2 gün sonraki değerinin artış miktarı
fırlama olursa ikiz diye dğşünebilirsin
ne zaman gidiceksin dr a
senin bu değerlerle kese de görünür

Yok canım dün keseye baktı dr,kese gözükmedi..1 hafta sonra gel bakalım dedi..gerçi doğrudürüst baktımı bilmem..zira bana gebelik tsti yaptırmak istiyorum dediğimde ee sizin adet döneminiz geçmemiş dedi,bende 27 günde bir oluyorum ama dedim..başka bir dr a gidicem zaten..ama biraz zaman geçsin diyorum..1-2 hafta kadar
son adetim 4 temmuz bu durumda evet 4 gün geçmiş

Son düzenleme:

Yok canım dün keseye baktı dr,kese gözükmedi..1 hafta sonra gel bakalım dedi..gerçi doğrudürüst baktımı bilmem..zira bana gebelik tsti yaptırmak istiyorum dediğimde ee sizin adet döneminiz geçmemiş dedi,bende 27 günde bir oluyorum ama dedim..başka bir dr a gidicem zaten..ama biraz zaman geçsin diyorum..1-2 hafta kadar..son adetim 4 temmuz bu durumda evet 4 gün geçmiş

bence de değiştir dr unu ve çok beklemene gerek yok 3-4 gn sonra gitsen görürler keseyi
değerin çok güzel çünkü
Sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah

bence de değiştir dr unu ve çok beklemene gerek yok 3-4 gn sonra gitsen görürler keseyi
değerin çok güzel çünkü
Sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah

Amin canım inşallah..sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına..Zaten sadece hamilemiyim onu anlamak için gitmiştim,gitmişken dr'a gireyim dedim işte..
referanssız dr edinmem zaten:)

İnanırmısınız eşim hep öyle dua ediyordu..ben değerlerden pek anlamam,olabilirmi ki acaba???
evet bu değer bayağı bir yüksek ayrıca senin dr unun bu değerde keseyi görememesi ilginçç benim değer 848 iken nokta kadarda olsa kese başlangıcını görmüştükk bence sen bir dr a git istersen 1500 lerde kese görünüyor.

Siz bunları yazdıkça dahada bir sinirleniyorum..özel bir hastaneden randevu alıp gittim..kadın zaten hamile değilimdir diye pek ilgilenmedi...kan testini gözüne sokunca şaşırdı tabi..ama kan testinden önce bakmıştı keseye..eh işte dr var dr cuklar var..öylesine gitmiştim zaten...

Siz bunları yazdıkça dahada bir sinirleniyorum..özel bir hastaneden randevu alıp gittim..kadın zaten hamile değilimdir diye pek ilgilenmedi...kan testini gözüne sokunca şaşırdı tabi..ama kan testinden önce bakmıştı keseye..eh işte dr var dr cuklar var..öylesine gitmiştim zaten...

bence hiç sinirlenme bu akşam başka bir dr a git için rahatlasınnn

kızlarr acil yardımm çok telaşlıyımm (( yeni evliyim kızlık zarımın bozulmasının ertesi günü geri çekilme yöntemiyle ilişkiye girdikten sonra normal olarak adet olmam gereken dönmede yani ilişkiden 13 gün sonra, normalinden fazla karın agrısı ile önce kahverengi şekilde ertesi gün ise normalinden fazla ve pıhtılı şekilde kanamam oldu tabi ben bunu adet kanaması olarak nitelendirdim fakat tuvaletede her gittigimde çok yogun pıhtı şeklinde akıntılar oldu.. bugün 3. günü biraz karın agrısı ile hala devam etmekte tabi şu an azalmış durumda... hamile kalmış olmaktan korkuyorum şu an kanamam oldugu için idrarla testte yapamıyorum sizce bu durum normalmidir nolur bişiler yazın böle bişi yaşayan varmı aranızda hiçç (

Gününde adet görmüşsün...Hamile olacağını sanmıyorum...
Kanaman da olsa test yapabilirsin...Eğer emin olmak istiyorsan kan testi yaptırmak da bir çözüm.

çok tşk ederimm canm ya hemen cevap vermişssin hamile kalmak istemiyorum daha şimdiden bisürü şeler okudum netten yok adetliykende hamile kalan yok dış gebelik yaşayan yok düşük iice telaşlandım anlayacagın ( yaa anlamadım daha önce hiç bu kadar yogun ve agrılı adetim olmamıştı ( ve her seferinde tuvalette baya büyük pıhtıları görünce korktum baya ( adetli olsam bile idrar testinden çıkarmı hamilelik :?

çok tşk ederimm canm ya hemen cevap vermişssin hamile kalmak istemiyorum daha şimdiden bisürü şeler okudum netten yok adetliykende hamile kalan yok dış gebelik yaşayan yok düşük iice telaşlandım anlayacagın ( yaa anlamadım daha önce hiç bu kadar yogun ve agrılı adetim olmamıştı ( ve her seferinde tuvalette baya büyük pıhtıları görünce korktum baya ( adetli olsam bile idrar testinden çıkarmı hamilelik :?

Çıkar...İdrar testi idrara çıkan gebelik hormonunu tespit ediyor.
Ama bazen kandan idrara geç ilerliyor bu hormon...O yüzden en güvenlisi kan testi.
Sıcaklardan, ortam değişikliğinden adetinin yoğunluğu değişmiş olabilir.Yeni evlenmiş olmanın da belki etkisi vardır.
Çok küçük ihtimal,biyokimyasal gebelik sonucu düşük yapıyor olabilirsin,ama pek ihtimal vermiyorum.

kızlar2 gün once 150 olan değerim bugün 180 olmuş
dış gebelik olduğuna dr emin oldu
ve iğne yapıldı
sürekli takip altında tutulucam
moralim çok bozuk

ve iğne yapıldı
moralim çok bozuk

aaa çok geçmiş olsun. ama bozmayın moralinizi. allah şifa versin.

ve iğne yapıldı
moralim çok bozuk

Canım çok geçmiş olsun. Bende adet oldum bitti bile hep kendimi temmuza hazırlamıştım bebek mayısda doğsun istiyordum malesef bazen bizim istediğimiz gibi olmayabiliyor. Olsun önümüzde uzun bir zaman var.Hakkımızda hayırlısı olsun...

Arkadaşlar merhaba,

7 aydır bebek istiyoruz fakat bir türlü olmadı tüm tetkikler olumlu çıktı yani görünürde hiç bir problem yok.Ben de bu ay yumurtlama gününü tespit eden testlerden aldım ve o günü tespit edip ona göre çalışmalarda bulunduk :) o tarih de 24-25 Temmuza denk geliyor. Adetim de oldukça düzenli bir şekilde 28 günde bir oluyor.Yani 7,8 ya da 9 Ağustos gibi adet olmam muhtemel eğer bebiş yoksa.Ben dayanamayıp dün yani 4 Ağustosta adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım değer 1.95 çıktı. Daha önceki aylarda da bir kaç kez kan testi yaptırmışlığım var onlar hep standart 0.5 çıkmıştı. Biraz umutlandım şuan negatif tabi ama acaba yükselir mi? Benim gibi olup sonra hamile olduğunu öğrenen var mı? Teşekkürler

ve iğne yapıldı
moralim çok bozuk

canım geçmiş olsun...nasip böyleymiş...
Allah şifa versin...fakat detaylı ultrasona girdin mi? yani doktor muayenehanelerinde olan değil bir radyografi uzmanının baktığı yüksek çözünürlükte olanlara?gebelik materyalini tüplerde gördüler mi?nasıl eminler dış gebelik olduğuna?
belki biyokimyasal gebelikti birkaç gün içerisinde kendiliğinden düşebilirdi, dış gebelikten nasıl bu kadar emin oldular anlayamadım.Dış gebelikte değerler çok daha düzensiz ve hızlı yükselir,böyle sürünmez pek ama...Kısa zamanda 2000-3000lere ulaşır...
Bana daha ziyade kimyasal gebelik gibi göründü ve azalma aşamasına da girmiş gibi sanki.
Ama dış gebelikse bile bence şükretmelisin ki operasyona gerek kalmadan müdahale şansınız olmuş.
Yani iç kanama geçirebilirdin, tüpünü kaybedebilirdin Allah korusun.İğneyi olunca bu riskler ortadan kalkmış.
Allahın izniyle en kısa sürede atlatıp sağlıklı bir şekilde hamile kalmanı dilerim...

Merhaba...İnşallah hamilesinizdir diye umuyorum.
Tecrübelerime dayanarak benim kanaatimi sorarsanız,geç döllenme değilse eğer değeriniz düşük gibi geldi bana....Yaklaşık 20civarı olmalıydı adete 4 gün kala...
Ama geç döllenme olasılığı her zaman var,adet günü tekrar baktırmanızı öneririm,bu forumda hiç azımsanmayacak kadar hanım var sizin değerinizde olup da yükselen.Sağlıklı gebeliği devam eden.
Şansınız bol olsun,Allah gönlünüze göre versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…