Hamile miyim??

kızlar durumlar kötü moralim çok bozuk
kan sonucum belli oldu
dr düşük olabilir ya da dış gebelik olabilir dedi
bchg mi yazıorum böyle olanlar yorum yazsınlar lütfen

25 temmuz : 4.94
27 Temmuz: 22.54 (bu yükseliş gayet güzel)
02 Ağustos: 129 :KK14::KK14:

yükselme ii değil en az 160 olması gerekiodu

Canım elbette başından beri her gebelikte olduğu gibi kimyasal yada dış gebelik riski var...
Düşük olursa kimyasal gebelik demek zaten.
Ama her zaman X2 gidecek diye bir kaide de yok...
%60 yükselme de yeterli oluyor bazen...

Canım elbette başından beri her gebelikte olduğu gibi kimyasal yada dış gebelik riski var...
Düşük olursa kimyasal gebelik demek zaten.
Ama her zaman X2 gidecek diye bir kaide de yok...
%60 yükselme de yeterli oluyor bazen...

Allah sesini duysun
o kadar çok ağladım ki
yeni toparladım
yarın başka bir dr a gidicem
senin nasıl olmuştu?
dr bozuk embriyoysa dna problemi varsa da düşer dedi
bilemiyorumm

Allah sesini duysun
o kadar çok ağladım ki
yeni toparladım
senin nasıl olmuştu?
bilemiyorumm
,
bence sen bhcg ye takılma az artan sağlıklı gebelikte geçiren var ki seninde o kadar kötü değil artışlarınnn bence gayet iyi daha ne olsun :)

he bide kimyasal gebelik olsa bu saate kadar çoktan giderdi dış gebeliklerde anormal artışlar oluyooo senin gibi bebek istedim 1,5 yıl boyunca bence senin gebeliğin gayet iyi devam ediyor :nazar:

Allah sesini duysun
o kadar çok ağladım ki
yeni toparladım
senin nasıl olmuştu?
bilemiyorumm

Benim biyokimyasal gebelikte (bozuk embriyo/dna problemi olan gebeliğim) 5-25-34-18 şeklinde gitti bhcg ve 18 olduğu gün kanama yani düşük başladı. Yani 34ten fazla yükselmedi.
25’ten sonra da artışı bozuldu.
Bu gebeliğimde 2 kez baktırdım.
1.si 136,40 çıktı. (Adetimin 35. günü)
İki gün sonra 2.si 255,20
Gördüğün gibi tam 2ye katlamadı benimki de…272,80 olmalıydı en az. Ki gebeliğin ilk başında
bazen 3e 4e katlıyor,çok az yükselmiş diyorlardı. Ben de düşecek gözüyle baktım ama,Rabbim ömür verdi.
Çok şükür sağlıklıyız…
Bence umudunu kırma canım…Yükselmen öyle yabana atılır değil bana kalırsa.
Rabbim nasip ederse 10 ağustosta kese görünecektir.
Dualarım seninle.

he bide kimyasal gebelik olsa bu saate kadar çoktan giderdi dış gebeliklerde anormal artışlar oluyooo senin gibi bebek istedim 1,5 yıl boyunca bence senin gebeliğin gayet iyi devam ediyor :nazar:

inşallah canım benim
inşallah öyledir
senin oğlun mu var?
benim hayalim oğlum olursa ismini ege koyucam

Benim biyokimyasal gebelikte (bozuk embriyo/dna problemi olan gebeliğim) 5-25-34-18 şeklinde gitti bhcg ve 18 olduğu gün kanama yani düşük başladı. Yani 34ten fazla yükselmedi.
25’ten sonra da artışı bozuldu.
Bu gebeliğimde 2 kez baktırdım.
1.si 136,40 çıktı. (Adetimin 35. günü)
İki gün sonra 2.si 255,20
Gördüğün gibi tam 2ye katlamadı benimki de…272,80 olmalıydı en az. Ki gebeliğin ilk başında
bazen 3e 4e katlıyor,çok az yükselmiş diyorlardı. Ben de düşecek gözüyle baktım ama,Rabbim ömür verdi.
Çok şükür sağlıklıyız…
Bence umudunu kırma canım…Yükselmen öyle yabana atılır değil bana kalırsa.
Rabbim nasip ederse 10 ağustosta kese görünecektir.
Dualarım seninle.

canım bugün başka bir dr a gittim
başka lab yani
153 çıktı değerim
dr ben de devam et başka drlara gitme 2 günde bir takibini yapalım dedi
2 gün sonra bu değeri 300 lerde görürsek srun yok deriz
ama yükselme tuhaf olursa ya kimyasal gebelik deriz ya da dış gebelik deriz dedi
2 gün sonra progesteron hormonuma da bakılacakmış en az 5 olması gerekiomuş
hiç krkma telaş yapma dedi
2 gün sabret bakalım nluyo dedi
bişeyler söylemek için çok erken başka labda yapılan testi de değerlendirmem ben dedi kendi labıma göre değişimler hakkında yorum yapıcam dedi.

yaaa işte gördünmü :) 153 yada 160 ne farkederr iyi çıkmış iyi benimde oğluşum oldu adı egee maviş gözlü yavrum egemm :)

yaaa işte gördünmü :) 153 yada 160 ne farkederr iyi çıkmış iyi benimde oğluşum oldu adı egee maviş gözlü yavrum egemm :)

ay maşallahhhhhhhhhh
benim de annem mavi gözlü
hep diorum egem olsa maviş olsa ya da sudem olsa maviş olsa diye :)))))))))
inşallah 2 gün snra kötü bir haber vermem :KK43:

karnım ve belim ağrıy bugün
inşallah kötü bişey yoktur
Allahım yardımcım ol
günler zor geçiyo

BBAL kullanıcısından alıntı

testin sonucunu bızımle paylas ama mutlaka güzel haberlerini bekliyoruzz inşallah hayırlısı cıkıcak sonuctann bak bende heycanlandım sımdı ...
İnşallh güzel haberler veririm :) ,olmaz ise de hayırlısı deriz.Allah hayırlısını versin hepimiz için

psci ve BBAL bu mesajı beğendiler.İnşallh güzel haberler veririm :) ,olmaz ise de hayırlısı deriz.Allah hayırlısını versin hepimiz için

Evet kızlar dün kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileymişim:KK49:darısı tüm isteyenlerin başına inşallahh:KK75:

Allahım yardımcım ol
günler zor geçiyo

Bir kaç gündür giremedim siteye,sıkma canını,özelliklede moralini bozma lütfen..Allahın izniyle herşey yolunda,öyle hissediyorum..ayrıca benimde zaman zaman beim karnım ağrıyor bence normal bunlar

Allahım yardımcım ol
günler zor geçiyo

Bir kaç gündür giremedim siteye,sıkma canını,özelliklede moralini bozma lütfen..Allahın izniyle herşey yolunda,öyle hissediyorum..ayrıca benimde zaman zaman beim karnım ağrıyor bence normal bunlar

inşallah ylundadır canım inşallah
yarın dr sonucu hemen hemen belli olur durumum
haber veririm size

X