Hamile miyim??

sen ümidini kesme allahtan ... allhım şuan vermiyorsa inan bi hayır vardır...

meleğin senin doğru zamanı bekliyordur... biraz önce başka bi topikte okdum konusahibi 2 aylık evli bile değil hamile kalmış...

aldırsammı diyordu allah isteyen bazen vermez istemeyenede verir rabbim öyle büyük ki herşeyin en doğrusunu

bilir... hepimizi sınav eder o arkadaş kıysa bebeğine belki rabbim birdaha vermeyecek aratacak...

hepimizin sınavı farklı işte... benimde 19 aylık bir kızım var ...

isteyerek hamile kaldım şimdide... ama öyle bir mucize olduki bizim için...

eşim görevde ayda bir yada 2 haftada bir geliyor eşimin haziranda gelişi adet bitimime geldi haziranın 10 unda adetim bitti

bizde 11,12,13 günlerinde ilişkiye girdik... ve ilk kez bu ay korunmamıştık hiç aklıma gelmedi hamile kalacağım çünkü

yumurtlama günüm 17 sinde başlıyor diye biliyordum şimdi çok şükür rabbime 7+3 günlük hamileyim çok şükür....

allah sanada hayırlı evlatlar nasip eder inşallah... sakın hamile değilsende üzülme bu arada kaç yaşındasın canım...

haklısın canım
ben hep hayırlısı için dua ediyorum zaten
Rabbim bebişlerini sana bağışlasın..
ben 27 yaşındayım 1 yıllık evliyim
eşimin bazı sıkıntıları vardı korkuyorduk olmaz diye
inşallah hayırlıdır ve tutunmuştur..

bilmiyorum ki canım 5 gün var adete geçen ay çok takmıştım biliyorsun bu ay hiç ilgilenmiyorum kendimle bakalım kısmet artık...

bilmiyorum ki canım 5 gün var adete geçen ay çok takmıştım biliyorsun bu ay hiç ilgilenmiyorum kendimle bakalım kısmet artık...

aynen ben de öyle..
geçen ay aşırı takıntı haline getirdim
bu ay hiç takmadım
hatta yazmadım da şu kadar gün kaldı şöle oldu diye
tatilimizi de güzel yaptık
ama bak inşallah tuttu bebiş
az önce dayanamadım test yaptım
baya belirgin pembe çizgi çıktı
ışığa tutmaya gerek yok
inşallah 5 gün sonra senden de bu haberi alırız

kızlar günaydınnnnnn
çok mutluyum
2. çizgiler belirginleşti bayağı
bu sabah 2 ayrı test yaptım
pembiş pembiş göz kırpıyolar bana
az sonra gidip kan tahlilini tekrarlıycam
çünkü bugün ankaraya gidicem eşimin işlerinden dolayı
ben de gezmiş olurum
bi gidip dr la durumumu konuşaım dedim
bebiş henüz çook küçük olduğu için yolculuğa çıkma diyeceğini sanmıorum
hatta o bana hamile değilsin henüz bekle bile diyebilir
ama ben inanıyorum
bebişim sımsıkı tutunuyo annesine

hayırlı haberini bekliyorum canım.
mutlaka haberdar et bizi...

kızlar ailen girdim nete
hemen çıkmam lazım
ankaraya gidicez eşimin işlerinden dolayı
bhcg 23 e yükselmiş
dr yükseliş çok ii gebesin ama keseyi görmeden hamileliğin hakkında bilgi veremem dedi.
çok erken anlaşılmış oldu beklemek gerek
dış gebelik de olabilir
ama bunu söylemek için değerlerin 1500 ü aşması gerek dedi
hayırlı olsun dedi
folik asite başlamadıysan hemen başla dedi
öle işte
çok mutluyum
hemen kaçıorum
hepinize çok tşk ediyorum

Canım inan çok duygulandım, seni çook tebrik ediyorum. Ne güzel adım adım biliyorsun artık hamileliğini erkenden de öğrendin Allah korusun bebişini, annesine iyi tutunsun kendine çok dikkat et darısı benim başıma artık....

İnşalllah hamilesindirr benimde 2 gunum var adetime kafayı yicem durumdan haberdar et bizleri..

merhaba,
Umarım isteyen bekleyen herkese Allah bebek sahibi yapar.Benimde adetime 2 gün var.P.tesi idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti.dünde iki farklı markanın testini yaptım yine ikinci çizgi silikti.Ancak Silik çizgi görüp hamile olmayanları okudukça moralim bozuluyor Ya sabır...

Bence moralını bozma en onemlı sey moral ve ınanc bol bol sukret ınsallah bebısın senınledır...

hamıle olabılırsın bazen tıbbı gebelık ya da dıs gebelıkte olabılıyor ya en net 2 gün sonra anlasılır canım bencede gıtmelısın

adet günüm 20 hazirandı en son 20 temmuz da da hastalanmadım test yaptım negatif şimdi neyapmalıyım kan testinde çıkarmı acaba çok merak ediyorum ne yapsam

inş ikinci silik çıktıysa hamilesindir o zaman inş hayırlısı olsun moralini bozma

adet günüm 20 hazirandı en son 20 temmuz da da hastalanmadım test yaptım negatif şimdi neyapmalıyım kan testinde çıkarmı acaba çok merak ediyorum ne yapsam

kan testi yaptır canım artık kesin çıkar, insallah hamilesindir, idrarda çok geç çıkabiliyor.

ahh canim ya heycanin bana gecti. kiz bende bu aralar 3. cocugumu yapsammi yapmasammi diye dusunuyorm benide heycanlandirdin.insallah hamilesindir canim guzel haberlerini bekliyoruz.

çok sağolun kızlar,aminn inşallh...(bu arada ne güzel bir yermiş burası,bir sürü tanımadığım insan bana güzel dilekler diliyor,benim kalbimdende hepinize aynı güzel dilekler geçiyor=) Allah tüm isteyenlere bebk sahibi olmayı nasip etsin inşallahh

testin sonucunu bızımle paylas ama mutlaka güzel haberlerini bekliyoruzz inşallah hayırlısı cıkıcak sonuctann bak bende heycanlandım sımdı ...

Regli oldum ben umarım senın kı tutar ıyı dıleklerın için tşkk denemeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…