hamile miyim?

doktora giderken bi tane nazar boncugu götür yaninda, bakarken utrason aletinin üstüne taksin takmazsa da bana söyle ben görüsürüm onunla hepimiz güzel haberlerini bekliyoruz canm hele de ben.. su yaban eller de arkadasim felan hic biseyim yok.. böyle güzel haberler almak cok mutlu ediyo insani..

Canım Benim, sağolasın, çok teşekkür ederim. Ben senin hikayeni okudum biraz dün tesadüfen başka bir topikte, çok üzüldüm... Kaç yıldır (Almanyaydı galiba) oradasın? Hiç Türk yok mu Türk arkadaşların?Anladığım kadarıyla eşinin ailesiyle de aran iyi değil, allah yardımcın olsunn canım...her konuda görüşebiliriz. Ben buralardayım :)

biz varız canım sende güzel haberler verirsin inşallah tez vakitte

tesekkür ederim cnm cok sagol.. 2 yildir burdayim ben ama simdi her sey yolunda sayilir cok sükür.. türk var da arkadas olcak kimseyi tanimiyorum canim, biraz da kaynanamlar cok burnunu sokuyo onlarin kimsesi yok ya benim de olmayacakmis, biz de birbirimizin kimsesi olcakmisiz... pehhhh zaten iyi insanlar varsa, ben de onlari tanimiyorum..burdaki türkler cok acayip yaa anlatmak mümkün degil..iyi ki burayi kesfetmisim

merhaba arkadaslar, ben en son 19 martta adet olmustum ve hala olmadim ama soyle bi durum var adetim bittikten 5 gun sonra falan benden yine kan gelmeye basladi ve oda 4-5 gun surdu. acaba adetin gecikmesi o adetten sonra gelen kanamadan dolayi mi ki yoksa hamilemiyim ki diye dusundum ve normalde adet olacagim gunden 5 gun ve 7 gun sonra test yaptim ikiside negatif cikti. su da var gecikme disinda bende sadece akinti biraz fazla gibi ve bundan baska bi belirti yok.hamile degilsem bile nedn daha adet olmadim bilmiyorum acaba dogum kontrol hapini biraktim diye mi boyle bisey oldu
Arkadaslar karisik mi oldu bilmiyorum ama tum bu yazdiklarim hakkinda lutfen yorumlarinizi dusuncelerinizi ve bildiklerinizi yazin lutfeeennnnn......

doğum kontrol hapı hormon içerdiği için düzenin bozulmuştur. gebelik olsa çıkardı. 2. kanamanın bitiminden 3 hafta geçsin testi tekrarla varsa mutlaka çıkar. bu arada bebek istiyorsan çalışmalara gün aşırı devam et.

sagol canim tesekkr ederm carsamba dr. gidiyim diyodum gitsem mi bilmiyorum.

Kızlar ben bugün doktora gittim bebişi gördük, ama çok mi nik , kalbi pıt pıt atıyordu ancak ilgin.ç bir durum var, benim şuan satıma göre bebbiş 8 haftalık diye hesap yapıyordum, doktor, satınla yumurtlama arasında bir tuhaflık var dedi. 6 hafta olarak ve satını 12 mart olarak hesapla dedi.Adetlerin düzensidi galiba senin dedi, yooo gününü şaşmazdı bebeğin gelişiminde mi bir problem var dedim, şuan normal takip edeceğiz dedi. yine içime kurt düştü...

çok sevindim maşallah canım baştan beri diyorum geç döllenmiş. eğer sorun olsaydı pıt pıtlar olmazdı için rahat olsun. bundan sonra ultrasonda çıkan haftaya göre takip et. herşey yolunda olmasa drları biliyorsun neler söylerlerdi. kaç hafta da bir gidiceksin kontrollere?

14 martta bitince bi daha kullanmadim canim...

daha yeni bırakmışsın canım önümüzdeki ay da böyle ara kanama olursa dr a git. şimdi gitsende birşey yapmıycaktır. eğer tekrarlarsa gidersin hormonlara falan bakarlar. bu arada bebiş istediğine göre folik asite başladın mı?

yok baslamadim baslamam gerekiyor mu?

Sağol canım... Doğru söylüyorsun sen böyle yorum yapmıştın hep... 10-15 gün sonra tekrar çağırdı bu günde bir sürü test istedi.bu doktoru da değiştirceğim galiba dün doktorla ilgili birşey duydum, Eski bir arkadaşım ona gidiyormuş, dün doğuma alınmış acilen, fakat doktor doğuma gelmemiş:???? izmir e gideceğim...bakalım daha minicik zaten... Birde renkli ultrason diye reklamları var ama renkli değil siyah beyaz çektiler... acaba daha çok küçük diyemi ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…