hamile miyim?

İyiyiz canım teşekkür ederiz. bugün 7+2 yim ama hiç bir bulantı, kusma yok... Bitarafım çoook mutlu ama, galiba depresyona girdim, gün 2-3 posta ağlıyorum... ve sigara da çok gerginlik yarattı, bayağı değişik bir yapım olmaya başladı...teşekkür ederim.

maşallah ruh halinde ki değişiklik çok normal. aferin sana bebiş vesile olur bir daha ağzına sürmezsin inşallah. pıt pıtları duydun mu canım bir dahaki kontrol ne zaman

tamam iste scuba'nin da dedigi gibi sigaradan da sogursun insallah hele de ilk üc ay da cok dikkat etmelisin.her seyin temeli o zaman atiliyo..yani eger bi de bünyen hassas ise.. sevindim iyi olmaniza.. simdi fasulye bicimini almistir

Ya çok pişmanım, mutluluk naraları atacağıma hala depresyondayım ağlıyorum diyorum...ve dün gece bir rüya gördüm... bebeğim düşmüş.... sokaklarda nasıl bağrıyorum ama, gitme bebeğim bırakma beni diye..sonra doktor arıyor, bebeğini ağlamaktan kaybettin diyor... Oan kendimden öyle bir nefret ediyorumki, Kendime seni asla affemeyeceğim diye bağırarak uyanıyorum... sabah özür diledim ondan, ağldığım onu üzdüğüm için, sigara isteyip gerilip onu etkilediğim için... Bitti benim için sigara, hamile olduğumu öğrendiğim gün nefret etmiştim sigaradan birde bu rüyadan sonra...
Pazartesi doktora gideceğim, inşallah scuba kalp sesini duyacağım... eğer şanlıysam kol hareketlerini bile görebilirmişim:) teşekkür ederim tekrar...

nolur yok yere üzme kendini. sigarayıda doğumdan sonra bile sokma bir daha hayatına. unutma bebeğin seni örnek alarak büyüycek. gördüğün rüya muhtemelen başta yaşadığın tedirginlikten kaynaklanıyor. rahat ol artık bak herşey yolunda maşallah az kaldı pıtpıtlara desene hemen bizede haber ver olurmu

bence de tedirgin etme kendini.. sen rahat olursan o da rahat olucak unutma hic.. senin verdigini alacak o simdi. mutluluk gülümseme kahkaha sevgi nese ve tabiki iyi besinler.. onun simdi bunlara ihtiyaci var.. bak cocugu üzme cekeriz kulaklarini

Çok teşekkür ederim ne kadar yardımcı oluyorsunuz bana... Allah kahretsn zaten, zamanla aklımdan çıkarsa, çünkü bu çok pis birşey kullanmıyorsanız bilmezsiniz...Dediğim gibi aklmdan çıkarsa... asla 1 tane de olsa sokmam ağzıma... ki ben günde 3-4 tane içen bir insandım beni bu hale soktu..Ben pazartesi gideceim doktara, burada özel bir hastanye gidiyorum, hani daha önceden kısmen bana dış gebelik teşhisi koyan doktorun bulunduğu hastanedeki başka bir doktora devam ediyorum... Herkes mesleği açısından çok iyi olduğunu söyledi, ama adam sormasam spor yapma demeyecek.Normalde ben spor yapıyorum, Spora devam edebilir miyim diye sordum kesinlikle yapma dedi, yani sormadan hiç birşey söylemiyor, nasıl beslenmeliyim, vs... ya biz bunları zaten yazışarak birbirimizle veya internette başka sitelerden öğrenebiliyoruz. Ama adam tuhaf, sizce özele gideyimmi? yani birde biraz konuşması lazım doktorun. Çünkü bu hamilelik çok farkl bir süreç...

yaa özele gitmene bisey diyemem de doktor önemli bi faktör hani iyi bi doktor bulursn hastanededir ya da bürosu vardir ona gidersin.simdi özele gidersin ayni tarzda bi doktora denk gelirsen parana yazik olur.yok mu cevrende iyi bi doktor bilen?? valla ben de ariyorum.. burdada kahretsin türkleri sevmiyolar.ben kadina kanamam var diyorum kadin bana randevusuz gelmeyin diyo oldu bi dahakine kanamama randevu yaparim ona göre gelirim. töbe töbe... o yüzden özenli davran biraz daha...

malesef nasıl birşey olduğunu biliyorum bende bıraktım birgün gelicek ne zamandır içmediğini hatırlamıycaksın sanki hiç ağzına sürmemiş gibi olucaksın. spor derken ne yapıyorsun mesela yürüyüş ve yüzme gibi sporların zararı olmaz. tabi lekelenmen olursa allah korusun o zaman hiçbirşey yapma yat. onun dışında vücudun alışkınsa hafif egzersizler yapabilirsin. için bu drla rahat etmiycekse tanıdıklarından sor araştır belki senin istediğin gibi başka bir dr bulursun. ama hiç bilmediğin bir dr a da gitme mutlaka tavsiyeyle git

fitnesse gidyordum, koşuyordum, bisiklete biniyordum... zaten ben bunları bıraktım da demek istediğim hiç öneri de bulunmadı bile...bu arada gerçekten sigaranın esaretinden kurtulunabiliniyor mu, ben hiç unutmayacaımı düşünüyorumda:) var bir doktor o da izmirde, çok yakınız izmire ki orda oturuyordum önceden, ama sürekli gitmem zor olur...bakacağım bakalım p.ztesi ne diyecek hatta üzerine gideceğim,baskı kuracağım:) kavınvalideminde doktoruymuş bu adam...

tesadüfe bak bende izmire gidiyorum dr a

aydından mı geliyorsun iizmire, kime gidiyorsun? :)

evet canım eskiden 2 saatlik yoldu şimdi 1 saat sürüyor. ben çocuk isteğinden önce gitmeye başlamıştım. irenbe de refik beye gidiyorum canım. ilk başlarda endişe etmiştim tüp bebek merkezi gereksiz tedavi falan yapalım derler diye. hiç beklediğim gibi çıkmadılar. asla parayı düşünmüyorlar. böyle kurumların ve dr ların olduğunu görmek çok güzel. ilk 8 ayda hamile kalamamıştım çok söyledim yumurta takipi falan yapalım diye, gereksiz sitrese girersin diye istemedi. zaten 2 gün sonra hamile kalmışım. hamile kalana kadar senede 1 smear testi dışında muayne bile etmedi görüşmelerde de hiç para almadılar. testleri devlet hastanesine yönlendirdiler yani benim cüzdanımı benden çok düşündüler.

Anladm canım, bu yeşildere yolundaki yeri diyorsun sen anemon otele yakın, orası çok başarılı bir yer, tüp bebek yapan yakınlarım hep oraya gittiler ve çok memnun kaldılar.bu arada kimyasal gebeliği oazaman mı yaşadın yoksa bu ayrı mı? var mı şuan çocuğun

Alsancakta hastane. yok canım bebek dinlenmedeyim ocakta oldu kimyasal. ilkinde kürtaj oldum bebeğin gelişimi durmuştu kalp atışı yoktu diye. 3 ay korunduk 4 ay sonrada kimyasal oldu işte bu sefer biraz daha bekleyelim istedik. sen şimdi bunları düşünme benim pıhtılaşmam var canım o yüzden yani. ama dr konusu önemli güvenebileceğin iyi referansı olan bir dr her zaman iyidir.

Anladım canım, üzmemişimdir umarım seni... Ben de şuan merak içindeyim kalp atışları falan duyulacak mı diye bir de ilk hamileliğim, o kadar herşeyde tecrübesizimki, kafam bin tane şeyle dolu her konuda... Kimyasal gebelik neden kaynaklanıyor...Çok ilginç bir durum...

üzmedin canım benim. kimyasal gebelik çok sık görülürmüş çoğu kadın farketmezmiş bile. adet görmekten farkı yok ağrı falan olmuyor. zaten 1 hafta geçmişti günüm. genelde bebekte bir sorun olduğunda olurmuş. sen bunları atlattın zaten. pazartesi pıtpıtları duyunca ne yapcan onu düşün. herşey yolunda gitcek inşallah sende kaç haftalık oldu şimdi neye benziyor kaç gram onları düşün taze hamiş

Kafayı yiyorum zaten, sürekli onunla ilgileniyorum. Akşamları evdeyim, sürekli şekline bakıyorum, değişimlerini inceliyorum ve biliyor msuun şuan içimde hareket bile ediyormuş, dirseklerini kırıyormuş. bu çok etkiledi beni içimdeki canlı hareket etmeye başlamış:) ne güzel internet var şimdi, neler öğrniyoruz, bekleki doktro anlatsın....:)

evet canım dr lar bu kadar detaylı anlatamazlar. pazartesi resmini bekleriz almayı unutma bakalım ne yaramazlıklar yapıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…