hamile miyim?

Canım seni üzmek istemem ama karın ağrısı iyiye işaret değildir.Hiç yorma kendini ayaklarının altına yastık koy yat dinlen.Yarın tekrar baktıracaksın di mi kanda?

Bu sabaha karşıda çok ağrıdı, sabah kan verdim öğleden sonra alacağım... Ama büyük ihtiml yine belli olmayacak...Dinlenemiyorumki güxelim çalışıyorum offff...Ama yormuyoru m kendimi çok akşam yazacağım...

inş. hayırlı haberlerle gelirsin canım

152 ye yükselmiş cnm hcg m progesternda 32 doktor,gebesin dedi:)):) normal gebeymişim, ama yine de takip edeceğiz dedi:):) allahım korkuyorum... umarım dış gebeliğe çevirmez

152 ye yükselmiş cnm hcg m progesternda 32 doktor,gebesin dedi:)):) normal gebeymişim, ama yine de takip edeceğiz dedi:):) allahım korkuyorum... umarım dış gebeliğe çevirmez

tebrikler canım. dr normal demiş işte korkma rahatla keyfini sür

Tebriklerrrrrrrrrrrrrrr Ultrasonda görünmemiştir daha minicik.İçini ferah tut dış gebelik şüphesi olsaydı doktorun söylerdi.Kendine dikkat et artık sen iki canlısın

Çok tatlısınız ağzınız bal yesin... maşallah... hepimizi de...ben hiç umutlu değildim ve düne kadar sigara içtim, günde 2 yada 3 içiyorum normalde ama dün de içmiştim kıyamam ben ona

merhaba ben aranıza yeni katıldım senin adına çok sevindim doktor normal diyorsa normaldir dış gebeliğe çevrilmez korkma

merhaba ben aranıza yeni katıldım senin adına çok sevindim doktor normal diyorsa normaldir dış gebeliğe çevrilmez korkma

Çok Teşekkür ederim...Yazdıklarımın öncesini okuduysanız geçtiğimiz hafta sancılı bir hafta oldu bizim için... İnşallah herşey normal devam eder,Bebişim inşallah tutunur bana, dua ediyorum bunun için... Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah,

Canım doktor progestan verdi mi sana?Hiç kahverengi akıntın falan olmuş muydu?

YOK CNM bana vermedi progestan...AKıntım pembeydi benim çok açık pembe , kahve ve ya kırmızı olmadı...

nebiçim doktormuss o canım değerlerin normal benceee sen baska dok. git bence

sonra başka hastaneye gittim, değerim 150 yi bulunca normal gebelik dedi, ama takip edeceğiz, Dış gebelik de olabilir dedi... bakalım perşembe keseyi görebiliriz dedi. Diğer doktorun, emin olamaması hcg min 19,37 çıktığında adet geçikmemin 7.günü olmasıydı

Eğer tekrarlarsa ihmal etme hemen ara doktorunu.Moralini çok yüksek tut moral gerçekten herşey...

iLK AYLARDA ara ara bu renk olan kanamalar normalmiş, yerleşme kanamalarıymış... Daha koyusu ve adet gibi kanamalar tehlikeliymiş...Ne hissettiğimi bilmiyorum, Bİr an çok mutlu oluyorum, sonra bir tuhaflaşıyorum... Eşim sürekli mutlu musun die soruyor... Sigarayıda bıraktım, zannedersem onun da verdiği bir tuhaflık var üzerimde...

bencede geç dölenme olmuştur umarım iyi haberler alırsın Allah gönlüne göre versin

İnşallah AMin, bekliyorum sabırsızlıkla, en kısa zamanda seninde bebeğine kavuşman dileğimle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…