hamile miyim?

YULYAHUKAN

TUTUN BANA BEBEĞİM...
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
107
0
40
Arkadaşlar merhaba,

Kafam allak bullak oldu, bugün adetim dokuz gün gecikti. 7.günde yani pazartesi günü doktora gittim, önce ultrasona aldı, rahimde kalınlaşma gördü, dış gebelik olabileceğini, rahimin gebeliğe hazırlandığını ve ya başka bir problem olduğunu söyledi, kan testi istedi, değerim 19.37 çıktı, belirsiz değer dedi, perşembe gel dedi, bugün kanamam oldu pembe bir kanama. aradım hemen gel dedi, kan testi tekrar istedi. bu defa değer 61 kusur çıktı, hala belirsiz değer çok düşük dedi, üni.hastanesine gnderdi, altta ve üstten ultrasona girdim onlarda belirsiz dedi, gebelik veya dış gebelik olabilirmiş. cuma için 2 ayrı kan testi istedi, korkuyorum, benim gibi olan var mı içinizde?

Son düzenleyen: Moderatör:
bnmde senn gibiydi canım ama bnm adet günümde değer 60 çıkmıştı senn 9 gün sonra çıkmış değer çok düşük seni üzmek istemem ama kimyasal gebelik yaşıyorsun bence

Böyle ise inanılmaz yıkım yaşayacağız, çaktırmıyor ama eşim de çok kaptırdı kendini, peki birşey soracağım ilkinde daha az çıkmıştı şimdi niye arttı? ve ya nezamana kadar artar?

testleri hangi günler yaptıgını söylersen anlayabilirim normalde 2 günde bir 2 katına cıkması lazıım 100den snra düşük olabiliyo bazenn ama inşallah tutunur sana bebğin ben 2 kere bu sekilde kaybettim

4 nisan da yapıldı 19.37 çıktı, bu gün yapıld 61 kusur çıktı yani iki günde 3 katına çıkmış, birde cuma olacak progestoron ve hcg yapılacak taeşekkürler

4 nisan da yapıldı 19.37 çıktı, bu gün yapıld 61 kusur çıktı yani iki günde 3 katına çıkmış, birde cuma olacak progestoron ve hcg yapılacak taeşekkürler

canım kanaman olması iyiye işaret değil değerde olması gerekenden düşük. bende yaşadım kimyasal gebelik inşallah sen yaşamazsın. adetim 2 gün geçtiğinde 131 di değer 4 gün sonra 195 olmuştu. senin değerin artmış böyle devam eder inş. adetlerin çok düzenli değilse geç döllenmiş olabilir.

Teşekkür ederim ilgilendiğin için, ama maalesef adetim 1 gün şaşmadan gelirdi yıllardır

bu arada senin için çok üzüldüm, şimdi var mı bebeğin?

senn değer güzel artmış canım inş. hep böyle artmaya devam eder malesef hala bebeğim yok canıım 6 sene oldu deniyoruz sürekli bi problem çıkıyo hakkımızda hayırlısı :)

Canım değerin düşmemiş bu iyiye işaret ancak adetini 9 gün geçmesine rağmen değerin düşük çıkması da şüphe uyandırıcı.Yalnız geç döllenme olmuş olabilir bu yüzden değerin şuan düşüktür.Umarım hamilesindir.Birde kendini çok yorma hamileysen pembe kanama düşük tehlikesinin habercisisi olabilir.

Zaten doktorları da şüpheye düşüren bu? 9. günolup değerin bu olması dış gbelikten şüpheleniyorlar... ama bugünkü kanamamla ilgili yorum yapmadılar, sanki çok normalmiş gibi davrandılar...

beta hcg düşük ya canıım belkide yerleşirken kanaman olmuştur die yorum yapmamışlardır belkide yeni oturmaya çalışıyo rahmine

Zaten doktorları da şüpheye düşüren bu? 9. günolup değerin bu olması dış gbelikten şüpheleniyorlar... ama bugünkü kanamamla ilgili yorum yapmadılar, sanki çok normalmiş gibi davrandılar... ..

Zaten doktorları da şüpheye düşüren bu? 9. günolup değerin bu olması dış gbelikten şüpheleniyorlar... ama bugünkü kanamamla ilgili yorum yapmadılar, sanki çok normalmiş gibi davrandılar... ...

hayırlısı inşallah... varsa kaderimde o bebiş olur zaten değil mi
Aynen öyle canım bende hamileliğimi ilk öğrendiğimde kesenin etrafında kanama alanları vardı doktor düşük riskin var dedi ertesi hafta gittiğimde kanama alanları büyümüş ve keseyi iyice sarmıştı.Doktor düşük olacak heralde dedi ve bana hamile gözüyle bile bakmamaya başladı.Ama bebeişim bana tutundu şuan çok iyiyiz.Sende kendine dikkat et ve takdiri Allah'a bırak.Geleceği varsa o geliyor merak etme....

:--( ben de bir bebek bulgusu bile yok canım, Gerçekten bana destek oluyorsunuz kızlar... Allahıma dua etmekten başka yaapacağım bir şey yok...Allahımn zaman geçmiyor cumayı iple çekiyorum. sizlerle olumlu olumsuz paylaşacağım...

kIZLAr karın bölgemde adet ağrısı gibi br ağrı sızı var bu nedir? şuan dayanamayacak gibibi değilim ama huzursuzluk verio?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…