Hamile Miyim?

aysbar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
368
3
KIZLAR GEÇEN AY 23 NİSAN DA REGL OLMUŞTUM.GENELLİKLE ADET DÖNGÜM
27-28GÜN OLURDU.BUGÜNLE BİRLİKTE TAM 32.GÜN OLDU VE DAHA ADET OLMADIM.ACABA HAMİLE MİYİMDİR?
EVDE SABAH TEST YAPTIM AMA ÇİZGİ FİLAN ÇIKMADI.AMA BELİRTİ OLARAK UYKU, KASIKLARIMDA AĞRI VE BİRAZ DA LEKELENMEM OLDU.
İLK GEBELİĞİM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN ÇOK TEDİRGİN OLUYORUM.
DENEYİMLERNİZİ PAYLAŞIR MISINIZ? ACABA KAN TESTİ YAPTIRSAM BELLİ OLUR MU?

kan testinde belli olur bence ben regl ime bir gün kala idrar testi yaptim positiv cikti

hamilesindir eğer adetlerin düzenli ise bence testi tekrarla çizği cıkmadıysa bozuktur hayırlısı olur inşaallah

benim de bir ay 5 gün kadar gecikti adetim başka bikaç belirti falan da yaşadım ama sonra hastalandım malesef. psikolojiktir, üşütmüşümdür falan filan dedim geçtim napıyım. inşallah senin benimki gibi olmaz. senin yerinde olsam bi test daha yapardım. sonucu bize de söyle mutlaka yerimseniben

Nedesek Doğru Değil.kan Testinde Kesin Sonuç Alirsin...

Merhaba kizlar, ben 30 yasindayim. iki sene önce evlendim ve dogum kontrol hapi kullandim. bu sene basindan beri hamile kalmaya calisiyorum ama dahalik bisey olmadi. yarin kadin doktorumda terminim var. bazi belirtilerim var, ondan size sormak istedim. pco hastasiyim ve ikinci aydan beri metformin kullaniyorum. esimin spermtahlilleri ii cikti. 1 haftadan beri memeuclarim felaket hassas, midem bulaniyo, bazen basim dönüyo, karnim az yedigim halde felaket sisiyo ve gaz olusuyo birde cok sik tualete gidesim geliyo. acama hamile olmam mümkün mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…