Hamile miyim ?

Mns45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2021
72
39
Eşimle korunmasız bir kaç ilişkim oldu (2) bugün regl gecikmesinin ikinci günü eşim bebek istiyor fakat ben istemiyorum diyeceksiniz korunun o anda ella vs alma imkanım yoktu sonra şimdi 2 gün regl gecikti hiç istemiyorum
Aşırı stres yaptığım bazı durumlar vsr mesela nikahliyiz fakat düğünümüz bir kaç gün sonra ve ben çocuk gerçekten istemiyorum test almaya da korkuyorm internetten saçma sapan şeyleri uyguluyorum cahilce
O kadar kötüyüm ki yargılamayın

Korunmasız ilişki olduğu için tutma ihtimali vardır test yap iicn rahat olsun en azından

Düğün birkaç gün sonraysa aileler açısından sorun olmaz zaten son regl tarihine göre hesaplanıyor düğün günü kaldığınız düşünülebilir etraf tarafından. Ama bebek istemiyorsanız bir prezervatif de mi kullanamadınız neden siz hap içmek zorunda kalıp vücudunuza zarar vereceksinizki?

Eşin mi değil mi ? Resmi nikah yoksa eşin degildir. Korunmasız ilişkide hamile kalma riskin yüksek ki 2 defa az değil. Ella da bir korunma yöntemi değil. Test alacaksın başka da çözümü yok. Ya da gidip kan testi verip en rasyonel gerçeği öğreneceksin.

Hemen bir kadın doğum uzmanına gidin. Erken tespit edilirse (rahime yerleşmeden) doktor bir çözüm sunabilir. Böyle stres yapmakla, kaçınmakla ancak çözüm yollarını kapatırsınız.

Resmi nikahı önceden kıydık sadece düğünümüz sonra idi bu süreçte de birliktelik oldu korumasız 1 2 kere ondan bahsediyorum reglim 2 gün gecikti istemiyorum hazır değilim buna diye sordum sadece

O deliler gibi istiyor zaten ben buna hazır değilim çalışıyorum ailem çok uzakta olacak onunki de öyle tek başıma kafayı yerim.hem hazır değilim iyi hissetmiyorum düğüne mutlu olmam gerekirken buna üzülüyorum resmi nikah vs daha önce öldü zaten

O istemedim açıkçası bende ona güvendim böyle bir durumu oldu çok cahilce ama oldu regl gecikince bende istemeyince hayatım zindan şuan anlatamam kızlar

O istemedim açıkçası bende ona güvendim böyle bir durumu oldu çok cahilce ama oldu regl gecikince bende istemeyince hayatım zindan şuan anlatamam kızlar
Bu kadar stres yapacak bişey yok olacağı varsa zaten olur test yap varsa var yoksa yok o kadar çocuk sahibi olmak isteyen insanlar varki sen olacak diye üzülüyorsun ya

Bu kadar stres olacaksanız korunmayı öğrenmeniz gerekiyor, ertesi gün hapları jelibon değil size çok zararı var biraz araştırın. Eczaneden test alıp yapın korkunun ecele faydası yok.

Yeni evleneceksiniz eşinizin çocuk acelesi nedir böyle?

Ella bir korunma yöntemi değildir zaten. Prezervatif veya doğum kontrol hapı kullanıcaksınız. Biri istiyo biri istemiyor diye çocuk yapılmaz daha sizin kafanız olgunlaşmamış ki tavırlarınızdan belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…