Hamile miyim

Fazla duymanızın sebebi gebelik durumunda o bölgede özellikle hormon ve kan dolaşımının çok artması olabilir. Dediğim gibi vücudunuzun çoğu yerinden özellikle ince cildiniz varsa nabzınızı hissedebilirsiniz kan dolaşımını vs.

Canım valla bir an cahillikten öyle soruyorsun sandım güldüm kötü bir şey demedim zaten. Olabilir insan eğitim almamış olabilir köyde büyümüş okutulmamış olabilir vs vs böyle şeyler normal gayet.

Benımde aynı doktor bısey demedi ilk kımyasaldan sonra hamile kaldım demedı ki doltor korun dıye bende bilmediğim ıcın ikincisinin yaşadım ve o da aynısını oldu kurtajdan sonra kimyasal da olsa hıc hamile kalmadım korunmadıgımız halde bı yandan korkuyorum rabbım büyük en ihtiyacım olduğunda vericek inşallah rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Olabilir bak bu hıc düşünmedim belkı atar damar belkı de seyrıldı herşey olabilir

Amin inşallah bizde çok bekledik olmadı nasip hayırlısı olsun

Doğrudur arkadaşlardan felan çok duydum ben yaşamadım hiç gebelik seyırme bazen yumurtlama da oluyor benim onu fark ettim çok komik de olsa bazen gebelikle ilişkisi oluyormuş demek ki

Doğrudur arkadaşlardan felan çok duydum ben yaşamadım hiç gebelik seyırme bazen yumurtlama da oluyor benim onu fark ettim çok komik de olsa bazen gebelikle ilişkisi oluyormuş demek ki
Regl zamanı da olur aynı şey illa gebelik değil sonuçta değil mi? Ne alıngansınız ya kötü bir şey desem kabul edicem yardımcı olmaya çalışıyorum şurda. Hala bir şeyler kanıtlama çabası

Ben olayı anlamadım ne diyorsunuz hanım efendi ? Seyirme olayı hem gebelikte hem yumurtlama zamanları olabilecek bir şey dedim.

Evet hamıleymısım bilmiyormuşum test yapmadan elime düştü baya büyümüş yrnı yenı topluyorum seyrılme damar atması değilmiş nasipı yokmuş yiyecek ekmeği yokmuş ıkı kimyasal bır düşük oldu nasip herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…