Hamile miyim

Hamileligimin belirtileri böyleydi. Ben hamileliği beklemiyordum, surpriz oldu bize. O yüzden adet olacağım diye bekliyordum ama baktım uzun sürüyor. Şüpheye kapılıp test aldim. Sizin testteki gibiydi çizgiler. Ben de o yüzden hamile olduğunuzu düşünüyorum. Bu arada beni etiketler misiniz cok merak ettim 😅
Ayyy çok mutlu oldum 🌸🌸 peki ağır kaldırmıştım ve ağır kaldırdigimdan beri vajinamda bir doluluk hissi var neden olmuştur 😭

Ayyy çok mutlu oldum 🌸🌸 peki ağır kaldırmıştım ve ağır kaldırdigimdan beri vajinamda bir doluluk hissi var neden olmuştur 😭
Ona bir şey diyemiyorum açıkçası 🤷🏻‍♀️ sonuca göre direkt özelde doktora gidin, devlette sıra bulamazsınız. O zaten olumsuzluk varsa söyler size

Arkadaşlar selamün aleyküm. Ben bundan birkaç ay önce doktora gittim. Doktor tuplerimin kapalı olduğunu ve yumurtalarimin büyümedigini söyledi. İki kez aşılama oldum ama tutmadı. Ben de bu meseleyi bir kenara bıraktım ve derslerime odaklandim. Bu ay 9 unda regl olmam gerekiyordu ama olmadım 7 gün geçti. Daha önce en fazla 3 gün gecikmisti. Sürekli regl olacakmisim gibi ağrı vardı o yüzden ihtimal vermedim. Ama bugün test yaptım ve anında pembe çizgi belirdi. Hiç beklemedim yapar yapmaz çıktı. Ama çizgi kırmızı değil bu şekilde pembe. Yani hamile miyim sizce lütfen bana kızmayın ilk kez bunu yaşıyorum.
Hayırlı olsun hemen doktoruna git canım Progestan başlatabilir

Arkadaşlar bakar mısınız hiçbir şey anlamadım

Eklentiler

• IMG_20240717_154320.jpg
    IMG_20240717_154320.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 93
Canım benimm o kadar sevindim ki maşallah diyorum❤️ sen nasılsınn nerelerdesin asıl anlat bi nasıl oldu birden böyle🙈
Bef hamileyim hem de dış gebelik değil galiba keseyi gördü doktor ama bebeği goremedi. Dış gebelik nasıl bir şey acaba. Tüpleri kapalı olanların yanlış yerde yerleşiyormus bebeği ama öyle olsa doktor bilirdi dimi. O kadar zaman durdu ki. 2 ağustosta randevu var heyecanlıyım çok. Bebek var mı kalbi atiyo mu her şey soru işareti. Vakit geçmiyor bebek aklımdan çıkmıyor ama sürekli kanamam oluyo o yüzden hep yatıyorum. Daha yeni öğrendim şuan 40 günlük tam.

Bef hamileyim hem de dış gebelik değil galiba keseyi gördü doktor ama bebeği goremedi. Dış gebelik nasıl bir şey acaba. Tüpleri kapalı olanların yanlış yerde yerleşiyormus bebeği ama öyle olsa doktor bilirdi dimi. O kadar zaman durdu ki. 2 ağustosta randevu var heyecanlıyım çok. Bebek var mı kalbi atiyo mu her şey soru işareti. Vakit geçmiyor bebek aklımdan çıkmıyor ama sürekli kanamam oluyo o yüzden hep yatıyorum. Daha yeni öğrendim şuan 40 günlük tam.
Canım neden kanama oluyomuş sordunmu? Kan testi veriyomusun düzenli artış var mı? Hamile kalmak için özel bi şey yaptınmı bu ay nasıl geçti neler yaşadın belirti vs

Canım neden kanama oluyomuş sordunmu? Kan testi veriyomusun düzenli artış var mı? Hamile kalmak için özel bi şey yaptınmı bu ay nasıl geçti neler yaşadın belirti vs
Hamile olduğumu anlayamadığım için düşük tehlikesi yaşamışım. Şuan ise kese yerleşiyormus o yüzden ağrılı geciyomus. Kan testi bir kez verdim yüksek çıktı baya canım. Hamile kalmak jcin hiçbir şey yalmadim işte ders çalışıyordum ilerde tüp bebek yapacağız diye bekliyordum. Belirti reglim geçene kadar hiçbir şey yasamadim. Regl günü ve sonraki iki gün kanamam oldu. Biz denize girdiğimiz için enfeksiyon falan var regl gelemiyo zannediyorum çünkü regl ağrısından küçücük bir farkı bile yok. Sonraki günler aynı regl ağrısı devam etti ben regl olacağım zannediyorum işte bekliyorum. Ben de belirtiler başladı yazıyorum enfeksiyon belirtisi yazıyor buralarda zannediyorum ki enfeksiyon kaptim. Sonra ev temizlerken koltukları ittikce damacanayi kaldirdikca agrimdsn duramadim. Vajinama bir şey tıkıliyor sanki bir şey var ve çıkacak gibi. Şüphelendim sadece ağır kaldırınca olduğu için. Eşimi ikna ettim test aldık ve hiç beklemedim yaptığım an çıktı iki çizgi. Kan verdik ve ertesi gün hemen hastane. Keseyi gördük ama bebeği göremedik canım

Bu arada benim kasığımda pıt pıt bir şey attığını fark ediyodum. Göz segrimesu gibi düşün. Göğüslerimde damarlar çıktı masmaviudi googleye yazıyorum meme kanseri diyo ahahahahahah sonra sarı akıntı geliyor yazıyorum enfeksiyon diyo. Sık idrara cikiyorum yazıyorum enfeksiyon diyor. Google beni yanılttı baya. Ama aslında hamileymişim canım. Hani derler ya stresten uzak durmak gerekiyor stres olunca olmuyor diye ama en stresli aydı bu ay benim için. Mülakat çalıştım hep acaba olur mu olmaz mı kaygısından ölüyordum neredeyse. Ama nasipmis. Hâlâ soklardayim. Şuan Bebek var mı boş gebelik mi bilmiyorum ama

Bu arada benim kasığımda pıt pıt bir şey attığını fark ediyodum. Göz segrimesu gibi düşün. Göğüslerimde damarlar çıktı masmaviudi googleye yazıyorum meme kanseri diyo ahahahahahah sonra sarı akıntı geliyor yazıyorum enfeksiyon diyo. Sık idrara cikiyorum yazıyorum enfeksiyon diyor. Google beni yanılttı baya. Ama aslında hamileymişim canım. Hani derler ya stresten uzak durmak gerekiyor stres olunca olmuyor diye ama en stresli aydı bu ay benim için. Mülakat çalıştım hep acaba olur mu olmaz mı kaygısından ölüyordum neredeyse. Ama nasipmis. Hâlâ soklardayim. Şuan Bebek var mı boş gebelik mi bilmiyorum ama
canımm inşallah çok sağlıklı bi gebeliktir ve sağ sağlim doğurur kucağına alırsın❤️ o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki rabbim banada o duyguyu yaşatsın inşallah 🙏 internet hep yanıltır insanı oraya bakmamak lazım, inşallah dış gebelik değildir sağ sağlim bir bebiştir💝nw zaman kafandan attın o zman hamile kaldın işte en önemlisi unutmak diyolardı da inanmazdım, peki ilişki yaşadğın ay çocuk için çabaladğın bi ay mıydı? Yumurtlama günlerije falan denk getirdin mi yoksa rastele miydi.? Herhangi bir ilaç kullanıyomusun şuan?

X