Hamile miyim

Tursihan

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
576
114
26
Arkadaşlar selamün aleyküm. Ben bundan birkaç ay önce doktora gittim. Doktor tuplerimin kapalı olduğunu ve yumurtalarimin büyümedigini söyledi. İki kez aşılama oldum ama tutmadı. Ben de bu meseleyi bir kenara bıraktım ve derslerime odaklandim. Bu ay 9 unda regl olmam gerekiyordu ama olmadım 7 gün geçti. Daha önce en fazla 3 gün gecikmisti. Sürekli regl olacakmisim gibi ağrı vardı o yüzden ihtimal vermedim. Ama bugün test yaptım ve anında pembe çizgi belirdi. Hiç beklemedim yapar yapmaz çıktı. Ama çizgi kırmızı değil bu şekilde pembe. Yani hamile miyim sizce lütfen bana kızmayın ilk kez bunu yaşıyorum.

Eklentiler

• IMG20240716173208.jpg
    IMG20240716173208.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 132
  • IMG20240716172843.jpg
    IMG20240716172843.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 130
Gerçekten soklardayim 😭 kan testi verdim sabah hamilelik mu enfeksiyon mu belli olsun diye ama yarın veya yarından sonra çıkar dedi sağlık ocağı. Bekliyorum. Eşime gösterdim o da saçmalama kırmızı değil bu pembe dedi yıkıldım

Erkende olsa bir gebelik var🥹

Teşekkür ederim 🌸 hayatım boyunca anne olamayacağım zannetmistim. Kasık ağrısı normal mi her an regl olacakmışim gibi. Bir de bel ağrısı var. Çok mu soru soruyorum
Normal canım yerleşme ağrısıdır… çocuk tutunmaya çalışıyordur, ağır kaldırma güzelce beslen dikkat et kendine güzel haberi bize de ver🙏🏻

Normal canım yerleşme ağrısıdır… çocuk tutunmaya çalışıyordur, ağır kaldırma güzelce beslen dikkat et kendine güzel haberi bize de ver🙏🏻
Ben hamile olma ihtimalim yok diye temizlik yaparken çok ağır kaldırmıştım iki gün önce 😭 bir daha yapmam ama bu sorun olur mu

Ben hamile olma ihtimalim yok diye temizlik yaparken çok ağır kaldırmıştım iki gün önce 😭 bir daha yapmam ama bu sorun olur mu
Olmaz bu saatten sonra dikkat edersin çiçeğim🙏🏻 daha ağır hareketler güzel beslenmeler inşallah hayırlı haberler getirirsin

Çok teşekkür ederim sen beni sevindirdin Rabbim de seni sevindirsin 🌸 kan testinden sonra yazarım buraya. Ama hiç beklemeden çıktı ikinci pembelik o yüzden doğrudur dimi
Doğru canım doğru direkt çıkması daha çok doğru…
Amin canım benim, yorumumu yorumla öyle haber ver bildirim gelmez yoksa bende çok meraktayım🥹

Çok teşekkür ederim sen beni sevindirdin Rabbim de seni sevindirsin 🌸 kan testinden sonra yazarım buraya. Ama hiç beklemeden çıktı ikinci pembelik o yüzden doğrudur dimi
Bende cok duygulandim senin adina cok mutlu oldum Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin folik asit icmeye baslayabilirsin 😇

Teşekkür ederim 🌸 hayatım boyunca anne olamayacağım zannetmistim. Kasık ağrısı normal mi her an regl olacakmışim gibi. Bir de bel ağrısı var. Çok mu soru soruyorum

Hamileligimin belirtileri böyleydi. Ben hamileliği beklemiyordum, surpriz oldu bize. O yüzden adet olacağım diye bekliyordum ama baktım uzun sürüyor. Şüpheye kapılıp test aldim. Sizin testteki gibiydi çizgiler. Ben de o yüzden hamile olduğunuzu düşünüyorum. Bu arada beni etiketler misiniz cok merak ettim 😅

X