Hamile miyim??? Yoksa yine mi olmadı???

çatlatma iğnemin 12. Günü sizce iğne etkisi olabilir mi

Bilmiyorum canım benim çatlatma iğnemde hiç çıkmamıştı. Ama bence onun etkisi değildir. İdrarda çıktı ise hemen git kan ver bugün çıkar. Inşallah vardır
Yaa gerçek mi 12. Günümdü eşime söyledim ama perşembe günü kontrolüm var zaten doktorum çağırdı eşimde biraz daha bekle diyor doktorda öğrenirsin diyor ama yarın sabah bidaha test yapıcam bel ağrım var 2 gündür belimin altına yastık koyuyorum böyle sol tarafımdan kalçama doğru ağrı oluyor bide dün tansiyonum düştü gibi oldu hani baş dönmesi gibiydi ama dönmüyordu bi 10 dk uzandım geçti

İnşallah vardır canım perşembe gideceksen dikkat et test yaparsın evde ama kesin sonuç kan

a
Sen bana bu sözünle öyle bir umut oldun ki Hiç aklımda değildi umudumu kesmiştim iyi ki buraya yazdım Allah senden de burdaki herkesten de razı olsun hepimizin gönlünde hangi dua varsa nasip olsun inşallah
aminnnnn test gunu ne zaman ne zmn supriz haberi alcaz

Ya keşke verebilsem o haberi bugün yine kan verdim doktoruma gittim. 4.95 çıktı beta yükseldi ama doktorum takip edelim dedi sağlıklı bir gebelikse artış olacaktır strese sokma kendini dedi düşüş yok yükselme oldukça sıkıntı yok dedi ve bizim hesaplamamıza göre olmaya bilir dedi belki de geç döllenme 10 gün önce oldu dedi 3 gün sonra tekrar kan vereceğim nasıl bir durum bende anlamadım

Az önce yine bir kaset test yaptım yine dünkü gibi silik çıktı idrarda görünen beta kanda bu kadar düşük olması normal mi. Bugün tahlilerimde enfeksiyon ya da başka bişey çıkmadı kullandığım bir ilaç da yok anlamadım neler oluyor umarım sonu güzel olur

Merak ettim son durum nedir acaba bende çatlatma iğnesi oldum 9.günüm bitti Rabbim inşallah hayırla nasip etsin bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…