Hamile miyim??? Yoksa yine mi olmadı???

Buradaki bir suru kadin hatta benim arkadaslarim umitlerini kaybedip kafaya takmaya basladiklari ay hamile kaldi.Stres etkiler.Negatif teste bakma sen.Ben de oglumda hep negatif cikiyodu.

Buradaki bir suru kadin hatta benim arkadaslarim umitlerini kaybedip kafaya takmaya basladiklari ay hamile kaldi.Stres etkiler.Negatif teste bakma sen.Ben de oglumda hep negatif cikiyodu.
Kafamı karıştıran da o zaten hiç adetim geçikmedi böyle hiç olmadı kasıklarımda batma ağrı tuhafım umutlandığım için mi bilmiyorum orda sanki öyle hissediyorum yanılıyorum belki de ama adet oluncaya tek böyle düşünürüm galiba. Rabbim büyük belki de ordadır gerçekten. Mucize olamaz mı

Olur neden olmasin.Belki de hamilesindir ama.test negatif cikar.Oglumda negatif cikiyodu cunku dedimya.demek.istedigim stres hamileligi cok etkiliyo.ama takmamak da elde degil sizi de anliyorum.

Olur neden olmasin.Belki de hamilesindir ama.test negatif cikar.Oglumda negatif cikiyodu cunku dedimya.demek.istedigim stres hamileligi cok etkiliyo.ama takmamak da elde degil sizi de anliyorum.
Benim yengem de öyle oldu ne kanda ne testte görünmedi. Geç döllenme dedi ona doktor. Şuan 2 aylık hamile. Beklemekten başka çarem yok şuan yine de olmazsam tekrar test yaparım hayırlısı Rabbim den

cok yıpratma kendini zamanını bekliyor elbette olucak ne guzel sorunda yokmus en azından onun rahatlıgı var belki bi aşılama ile bile cozulur işiniz sevinnn daha benm eşimde sorun var mesela olmaz olmuyo diyorm ama bikere kendiligimden kalmslıgım var benmde demekki sorunda olsa oluyo sebebsizde olsa olucak umudun hep olsunn kaç yasındasn

Çok şükür. Rabbim sevindirsin hepimizi. 28 yaşındayım.

Kızlar ben hala adet olmadım yarın tekrar kan versem bir sonuç alır mıyım??

ne güzel yazmışsınız :’)

Yarın mı vereyim ya tekrar negatif çıkarsa diye korkuyorum
bence yarın ilk ildrara bir daha idrar testi yapıp pazartesi ver. yani var mı yok mu ben önce idrarda silik de olsa bir çizgi
görüp vermeyi düşünürüm ama tabi karar senin inşallah gönlüne göre olsun

Amin Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Sabah tekrar yaparım normal idrar testi.

Canım naptın yaptınmı test
İnşallah vardır hayırlısı ile..
Malesef canım değerim salı gününe göre artmış ama negatif yine basit bir adet gecikmesi diyeceğim artık çok yıprattım kendimi geç döllenme diye umut ettim ama o da değilmiş olsaydı çıkması lazımdı bu testte çünkü son ilişkimizi bile baz alsam 13 gün geçti üstünden. Nasip değilmiş Rabbim bekleyen herkesin kucağını doldursun hayırlısı ile. Bana da nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
Anladım canım hayırlısı olsun
Birde şey diyeceğim yumurtlamadan 14 gün sonra cıkıyo testte canım aklında bulunsun

Malesef canım değerim salı gününe göre artmış ama negatif yine basit bir adet gecikmesi diyeceğim artık çok yıprattı kendimi

Anladım canım hayırlısı olsun
Birde şey diyeceğim yumurtlamadan 14 gün sonra cıkıyo testte canım aklında bulunsun
Amin canım pazartesi doktoruma gidecem zaten hayırlısı ile nasip olur isteyen herkese inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…