Hamile miyim yoksa neden ?

BenSude123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2024
3
0
23
Merhabalar hamile olduğumdan şüpheleniyorum ama cinsel ilişkiye daha önce hayatımda hiç girmedim Anlaşılması için açık açık yazıcam kusura bakmayın lütfen bir sevgilim var onunla en fazla oral yoluyla bir iliskimiz oldu. Daha önce onun genital bölgesiyle benim genital bolgeme hiç bir teması olmadı sürtünme gibi şeyleri yapmadık sadece eliyle bana mastrübasyon yaptı üstüme de daha önce hiç boşalmadı ama bazen 13 bazen 15 inde olması gereken reglim 5 gün gecikti ve şu an ayın 20 si genital bölgenin iç kısmında sürekli bir kaşıntı var ayın 15 inden yaklaşık 5-6 gün önce kilodumda kahverengi kan damlaları gördüm çok ciddiye almamıştım ama endişeleniyorum hamilelik olmasından çok korkuyorum değilse bile bunlar neyin belirtisi. Lütfen bu konu hakkında bilgisi olan bana cevap versin

Hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Idrar yollari enfeksiyonu vb bir durum olabilir. Stres de regli iyice geciktirir. Sakin olun inanın hamile kalmak bu kadar kolay bir şey değil

Yıl 2024 ilişkiye girmeden, sürtünme olmadan hamile kalmayı bulmuşlar. Vay bee

Gerçekten yaa ne saçma sorular bunlar. İnsan biyolojisine aykırı resmen ilişki olmadan boşalma olmadan temas olmadan nasıl hamile kalabilir ki bir insan. Komiklik olsun diye böyle sorular soruyolar galiba artık öyle düşünmeye başladım
Yıl 2024 ilişkiye girmeden, sürtünme olmadan hamile kalmayı bulmuşlar. Vay bee

Evlendiğiniz zaman bunu hatırlayıp güleceksiniz:)
Millet ilişkiyle hamile kalamıyor bu dediğiniz WiFi ile hamile kalmak gibi bşr şey
Rahat olun ama sizi zor duruma sokacak şeylere girmeyin

Hayır boşalma var sadece üstüme değil kendi üstüne veya başka bir yere
Canim benim hiç okulda göstermediler mi çocuk nasıl yapılır diye. Ne gerekli falan diye? Hadi ogrenmedin internet var elinin altında yaz googleye çıkar yani. Adam senin içine boşalmiyorsa tehlikeli bir durum yasamadiysaniz nasıl hamile kalmayı düşünüyorsun? Leylekler çocuk getiriyor fikrine inanıyorsun bence.
Yaşın bence 13 falan heralde.23 olduğuna inanmiyorum.

Benim eşim düşünerek beni 2 kez hamile bıraktı, leylek için ekstra para istiyorlardı.

Vaaovv kıskandım. Benim eşimin hiç öyle özellikleri yok Leylekler için çok çabaladık ama bizi begenmediler sanırım ondan da yüzümüz gülmedi. Şans yok
Olsun canım bak bu konular bize örnek işte temassız kredi kartı gibi düşünün.

Bu arada inşallah sizede hayırlı zamanda nasip etsin Rabbim

Olsun canım bak bu konular bize örnek işte temassız kredi kartı gibi düşünün.

Bu arada inşallah sizede hayırlı zamanda nasip etsin Rabbim
Çok teşekkür ederim senin tatlılara da sağlıklı ömürler versin.
Köprünün yarısından fazlasini geçtim,karşıya ulaşınca inşallah kavusacagim bebisime
Allah isteyen, uğraşan herkese tez zamanda nasip etsin.
Bu konunun altına da garip oldu biraz bu iyilik dilekleri ama olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…