Hamile miyim?Yardımmm

Asel159

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2022
44
35
31
Yaklaşık 4 gün önce üzerime boşalma oldu 45 dk içerisinde ertesi gün hapı aldım ne olur ne olmaz diye ancak bir sonraki gün kontrole gittim doktor yumurtlamam oldugunu söyledi meger tam o gün yumurtlama günümmüş ovülasyon testi aldım ilişkiden sonraki 3. gün yaptım negatifti 4. gün ise pozitif çıktı. Vücudumda herhangi bir değişiklik yok çok nadir batma bel agrısı var ama onu da strese bağlıyorum .4 gündür de hamilelik testi yapıyorum tabi negatif hem çikolata kistim hem vajinal enfeksiyonum var kafayı yemek üzereyim stresten karnıma ağrılar giriyor yemek yiyemez hale geldim hamile olabilir miyim acaba eğer değilsem bir daha asla böyle şeyin altına girmeyeceğim .Benim gibi bu durumu yaşan var mı ?

Son düzenleme:
Yaklaşık 4 gün önce üzerime boşalma oldu 45 dk içerisinde ertesi gün hapı aldım ne olur ne olmaz diye ancak bir sonraki gün kontrole gittim doktor yumurtlamam oldugunu söyledi meger tam o gün yumurtlama günümmüş ovülasyon testi aldım ilişkiden sonraki 3. gün yaptım negatifti 4. gün ise pozitif çıktı. Vücudumda herhangi bir değişiklik yok çok nadir batma bel agrısı var ama onu da strese bağlıyorum .4 gündür de hamilelik testi yapıyorum hem çikolata kistim hem vajinal enfeksiyonum var kafayı yemek üzereyim stresten karnıma ağrılar giriyor yemek yiyemez hale geldim hamile olabilir miyim acaba eğer değilsem bir daha asla böyle şeyin altına girmeyeceğim .Benim gibi bu durumu yaşan var mı ?
Değilsin rahatla 💙 hamile kalmak o kadar kolay değil inan

Şuan bunu görmeye çok ihtiyacım vardı gerçekten inşallah değilimdir yoksa kafayı yemek üzereyim stresten yataktan çıkamıyorum tabi buda büyük bir bana ders olmuş olacak.

Ovulasyon testim pozitif çıktı hamilelik degil yumurtlama dönemine girmişim.

Yaklaşık 4 gün önce üzerime boşalma oldu 45 dk içerisinde ertesi gün hapı aldım ne olur ne olmaz diye ancak bir sonraki gün kontrole gittim doktor yumurtlamam oldugunu söyledi meger tam o gün yumurtlama günümmüş ovülasyon testi aldım ilişkiden sonraki 3. gün yaptım negatifti 4. gün ise pozitif çıktı. Vücudumda herhangi bir değişiklik yok çok nadir batma bel agrısı var ama onu da strese bağlıyorum .4 gündür de hamilelik testi yapıyorum tabi negatif hem çikolata kistim hem vajinal enfeksiyonum var kafayı yemek üzereyim stresten karnıma ağrılar giriyor yemek yiyemez hale geldim hamile olabilir miyim acaba eğer değilsem bir daha asla böyle şeyin altına girmeyeceğim .Benim gibi bu durumu yaşan var mı ?
Üzerime derken nereye anlayamadım ama spermin rahminize gitmesi gerekli ki hamile kalasınız. Ovulasyonu ilişki sonrasında yapmışsınız o zaman pozitif oldu diyorsunuz demek ki ilişki öncesinde yumurtlama yoktu. 4 gğn sonra pozitif olması şöyle anlamlı olurdu rahminizde spermler olsaydı ve çatlayan yumurtayı o zaman döllerlerdi. Sizin rahminize giren bir sperm yokken nasıl dölleme yapsın? Yaptığını var sayalım 4 gün içinde hiçbir testte çıkmaz boşuna test yapıp durmayın regli gününüzü bekleyin. Fakat hamile değilsiniz

Şuan bunu görmeye çok ihtiyacım vardı gerçekten inşallah değilimdir yoksa kafayı yemek üzereyim stresten yataktan çıkamıyorum tabi buda büyük bir bana ders olmuş olacak.
Ders konusu ayrı ona kendin karar vermelisin ama lutfen ertesi gün hapını kullanacak duruma gelme. Hormonlarini mahfedersin. Ilerde bebek istediginde vicdan azabi olur sana. Düzenli cinsel hayatin varsa korunmasız cinsel birliktelikle gelebilen hastaliklari da önemse lutfen. Sevgiler 💙

yani göbeğimin üzerine boşaldı. İçime geldi mi diye sordum 2 kere hayır gelmedi eminim dedi ama hiç güven olmaz. Benim teorim şu acaba almış oldugum ertesi gün hapı yumurtlamamı 3 gün erteledi mi çünkü test 3. günde negatif 4 günde pozitifti. Ama doktor da ultrasonda sag tarafta yumurtamı gördü.

Sizi korkutmak istemem ama ben de geri çekilme yöntemiyle hamile kaldım. Olursa olur olmazsa olmaz diyorduk sürpriz oldu doğurdum. Sizinle benim aramdaki tek fark ben ertesi gün hapı almamıştım

X