hamile miyim! şoktayım

olsun canım bana da büyük süpriz oldu zaten yoksa eşimle yapardım testi
ne olacak halimiz böyle ben zaten duygusaldım hepten mafoldumben
ama çok güzel duygular bugün kontrolüm var inşallah herşey güzel geçer
seninde hayırlı haberlerini bekliyorum canım
kaç haftalık senin ki hesapladın mı canım evet yakın tarihler olucak doğum günleri
herşeyin hayırlısı canım ya sağlıkla gelsinler inşallah :Saruboceq:

kızlar bugun doktora gittim... bu rusya nekadar degisik bir ulke yaa bana kan testi yapmadılar! direk ultrasondan baktılar. basta görünmedi sonra cok cok kucuk bisey var ama net bisey soyleyemiyoruz belki 3-4 haftalık olabilir, olmayabilir de, tam sonuc icin 10 gun sonra tekrar gelmen lazım dediler. simdi tekrar bekle isin yoksa yarın da tatil bunlarda neyse haftaya baska bi labaratuara gidip kanıma da baktırıcam insallah.

evdeki sonuclar pozitif oldugu halde hamileligim negatif olabilir mi ya kafam karıstı (

fatolinacim benim hesaplarıma gore 4 bucuk haftalik...ama bakalım bilmiyorum

hayırlı olsun aglamamm kızz bende oğluma hamile oldugumu ögrendiğimde aglama krizine tutulmuştum herkess teselli etmeye çalışmıştı ayy çokmu çocugun var ayy istemiyomuydun diye halbuki sevinçten aglıyodumm sulu gözlülük üstümde kaldı 9 ayda her bi şeye agladımm

Tebrik ederim rabbim hayırlısıyla kucağınıza almak nasip etsin

archy canım evde yaptığın test %90 doğru çıkar
ama sen genede kanda baktır canım için rahat etsin en azından

evet fatolina biliyorum zaten %99 yazıyo testin uzerinde de ustelik iki defa yaptim ikisi de pozitif...galiba cok kucuk diye goremediler, zaten burda saglik sektoru cok geri turkiyeden. turkiyemizin degerini cok iyi bilmek lazim. bu hafta ici baktirabilirsem kanima ins. ben de rahat edicem.

kizlar hepinize cok tesekkur ediyorum ayri ayri alinti yapamiyorum ama... en azindan burda yalniz olmadigimi hissediyorum sayenizde...opuyorumnanaktan

ayyy bu ağlama krizlerine ben de girmek istiyorum
sevinçten hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum
benim için ve benim gibi bebek hasreti çekenler içinde de olur dua edin olur mu tane annecikler

ayyy bu ağlama krizlerine ben de girmek istiyorum
sevinçten hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum
benim için ve benim gibi bebek hasreti çekenler içinde de olur dua edin olur mu tane annecikler

canim Allah en kısa zamanda sana da nasip eder insallah sen de anne olur kucaklarsin bebisini :ecrin_bebek:tum kalbimle soyluyorum bunu :)

ozaman içini rahat tut canım takma kafana 2sindede pozitif çıktıysa hamişsin :CüvCüv:
evet çok küçük olduğu için görememişlerdir inşallah hafta içi görürsün miniğinin keseciğini için rahatlar canım
:ecrin_bebek:

kızlar merhaba...
uzun zamandır takip ediyorum siteyi ama ilk defa yazıyorum sizlere..... bu sabah bende idrar testi yaptım ve sanırı hamileyim ( hala şoktayım) sabah kakınca yaptım ve silik bir ikini çizgi belirdi... üşenmedim fırladım dışarı bir test daha aldım ( başka bir marka) tekrar yaptım busafer biraz dha belirgin bir ikinci çizgiiiii....sanırım hamileyim :) isteyen herkes için yürekten dua ediyorum canlarım....

canim hayirli olsun... sen de ayni benim yasadigim seyleri yasamissin, Allah bebegini saglikla kucagina almayi da nasip etsin...artik sen de mustakbel bir annesin aramiza hosgeldin :)

tebrıkler canım..
hamilesinnnnnn....

teşekkürler kızlar... rabbim isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu dilerim...hala şanım ik denememizde oldu sanırım :)... hepnizi seiyorum canlarrrrr.. sevgler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…