hamile miyim :S

bu gebeliği istemiyorsun sanırım...bencede hamile değilsin ama yinede bi test daha yap

istemiyorum. daha 18ime yeni girdim. ve evli değilim. umarım hamile değilimdir. eyvahedigeldismile

ya böyle tuhaf bi his var içimde. karnım gurulduyo. alakalı mı ki gebelikle karın guruldaması? bi de şu bulantılar ne zaman başlıyor acaba?

Karnın guruldamasıyla ne ilgisi var hamileliğin.
Sen şimdi o guruldamayı bebeğin çıkardığı bir ses falan da sanıyorsundur.

Hem daha 18 yaşındasın, hem cahilsin, hemde zevk peşindesin..
Aklında bulunsun korunma yöntemi adı altında bir çok yöntem var.
Prezervatif, Doğum kontrol hapı, iğne vs..

Ne çok üzülüyorum böyle gençlere..

Karnın guruldamasıyla ne ilgisi var hamileliğin.
Sen şimdi o guruldamayı bebeğin çıkardığı bir ses falan da sanıyorsundur.

Hem daha 18 yaşındasın, hem cahilsin, hemde zevk peşindesin..
Aklında bulunsun korunma yöntemi adı altında bir çok yöntem var.
Prezervatif, Doğum kontrol hapı, iğne vs..

Ne çok üzülüyorum böyle gençlere..

Merak etmeyin cahil değilim. Sadece gebelik hakkında bilgim yok. Korunmasız ilişkiye girmiyorum. Guruldama derken gazdan bahsettim :)

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim ve yardımınıza ihtiyacım var durumu şöyle anlatayım size 20 yaşımdayım evliliğmde bir yılım dolmak üzere braz erken evlendim henüz okuyorum yardımınıza ihtiyacım var çünkü konuşacak kmsem yok regl dönemim neredeyse 10 gün falan gecikti ancak bunun nedeni kısa bir süre önce geçirdiğim hastalıktan dolayı kullandığım ilaçlar olabilir diye düşündüm 2 serum brsürü hap kullandım ancak içime bir şüphe düştü hamile olabilirmiyim? daha bunun için çok gencim böle bişeyi beklemiyordum aslnda adette görecek gbym ama brtürlü olmadı ne yapmalıyım sizce hamilemiyimdir?? lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

X