hamile miyim :S

E

eylulskaya

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi eylulskaya
merhaba. kafam çok karışık. sizce hamile miyim değil miyim. Cumartesi günü test yaptım. 2 çizgi çıktı. Ama çizgilerden biri tam net diğeri çok hafifti. çok dikkatli bakınca görünüyor. Testi yaptıktan 2 saat sonra regl oldum. Hala reglim. Eğer hamileysem neden regl oldum? Eğer değilsem neden test öyle çıktı. Çok endişeleniyorum. Lütfen biri yardım etsin.

• Konu Sahibi eylulskaya
test regl olmana yakınsa öyle cıkar zaten bence hamile değilsin

• Konu Sahibi eylulskaya
kanda baktır bence şüphe kalmasın içinde

• Konu Sahibi eylulskaya
Hamile olabilirsin. Regl olma nedenin üstüne görüyor olabilirsin.
Net Cevap Almak İçin Kan Testi Yaptır.

• Konu Sahibi eylulskaya
kk markalı gebelik testine hoşgeldiniz. buyrunnnnnnnnn
eğer %70 gebesiniz derse, eğer %65 hem bekarsın hem cinsel ilişkiye girmişin bre zındık tüüü sana derse, eğer %35 madem yaşayacan bari korun bık bık bık derse biliniz ki gebesiniz.. sositososito

hee kanda gebelik testi de neymiş; çok merak ediyorsanız buyurun %100 tutan kk gebelik merkezi..:nazar:

• Konu Sahibi eylulskaya
kk markalı gebelik testine hoşgeldiniz. buyrunnnnnnnnn
eğer %70 gebesiniz derse, eğer %65 hem bekarsın hem cinsel ilişkiye girmişin bre zındık tüüü sana derse, eğer %35 madem yaşayacan bari korun bık bık bık derse biliniz ki gebesiniz.. sositososito

hee kanda gebelik testi de neymiş; çok merak ediyorsanız buyurun %100 tutan kk gebelik merkezi..:nazar:

kk'da okudugum en güzel yorumlardan biri alkisalkisalkis

• Konu Sahibi eylulskaya
ya böyle tuhaf bi his var içimde. karnım gurulduyo. alakalı mı ki gebelikle karın guruldaması? bi de şu bulantılar ne zaman başlıyor acaba?

cnm ikinci çizgi çıktıysa bu hamilesin demek üstüne adet oluyor olabilirsin kanda baktır bencede

bence testte pozitif cıkması demek döllenme olmus gebelık baslamıs demek ama adet görmende bu gebeliğin tutunamamış olması.. bı cok kişinin haberi bile olmadan basına gelebılır.. onun için adte gününüz bı kac gun gectıkten sonra test yapın derım ben..

bence testte pozitif cıkması demek döllenme olmus gebelık baslamıs demek ama adet görmende bu gebeliğin tutunamamış olması.. bı cok kişinin haberi bile olmadan basına gelebılır.. onun için adte gününüz bı kac gun gectıkten sonra test yapın derım ben..

ben de bunu düşündüm. abimin karısı da öyle söyledi. bi de bugün reglim kesilir gibi oldu. sabah kalktığımda kanamam yoktu.şimdi yine başladı ama regl ağrım yok. 3. ya da 4. günü olması lazım bugün normalde 6 gün srüyor.
yarın erkek arkadaşım gelicek çaresine bakıcaz. keşke bunları yaşamasaydım. ilk bebeğim ve kaybetmek zorundayım. :KK43::KK43: birçok hamile kalamayan kadını görünce ve benim bu bebeği aldırmak zorunda olduğumu düşününce içim çok acıyor.

Bence hamile değilsindir. Üstüne görme o kaar uzun süeli olmaz. Normalden kısa ve kahverengi filan olur. Seninki baya regl.

yok kahverengi değildi. normal kırmızı. bi de ilk başladığında akıntıyla beraber geldi kırmızı kan.bulantım falan var. karnımda bir sertlik var. ve içimde sürekli bi ses var guruguruguru diye heryerimde dolaşıyo. çok kafama taktığım için psikolojik mi oluyor bunlar?

yok kahverengi değildi. normal kırmızı. bi de ilk başladığında akıntıyla beraber geldi kırmızı kan.bulantım falan var. karnımda bir sertlik var. ve içimde sürekli bi ses var guruguruguru diye heryerimde dolaşıyo. çok kafama taktığım için psikolojik mi oluyor bunlar?

Psikolojiktir. Gurultu varsa mideni üşütmüş de olabilirsin, reglin de o yüzden kısa sürmüştür.

5 dk falan. tekrarlıycam o testi. ama yapmaya kalbim dayanır mı bilmiyorum :KK43:çok korkuyorum

bu gebeliği istemiyorsun sanırım...bencede hamile değilsin ama yinede bi test daha yap

X