Hamile miyim ne yapmaliyim acil:(

Bu ne yahu? O kadar çok sürtünme yoluyla ilişkiye giren var ki,bide ben bakireyim diye avunuyorlar. Şaka mısınız gerçekten siz ya? Yaşayacaksan adam akıllı birlikte ol da yaptığının da arkasında dur. Madem sevişmeyi bilmiyorsun önce araştır öyle sevişeceksen seviş.
Hamile kalabilirsin evet git netten araştır ayrıca 4 günde de belli olmaz o iş.

Çok teşekkür edetim rahatlattın allah senden razı olsum birde bu sorununu paylaşan arkadaş gibi sorularımı nerde paylaşıcam bulamıyorum da

bir derdim var bölümünü kullanabilirsin
ama inşallah böyle sorunların olmaz

Nolur yardım et 13 kasımda adetim başladı 18inde bitti sevgilimde 4 aralık gibi sürtünme yokuyla ilişki yaşadık boşalma vücudumun herhangi bir yerinde olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir çok korkuyorum 23 saat sonra ella kullandım ne zaman adet olmam gerektiğibir bilmiyorum 28 güne bir oluyorsam bugün olmam lazımdı ama olmadım ne yapacağım ben
Haptan sonra sapma olabilir. Sıkıntı yapma hemen. Bi kaç gün bekle regl olursun.

Şunu da söylemeden geçmeyeyim... sürtünme yoluyla ilişki yaşayınca bakire olunmuyor. Sadece zar sağlam kalmış oluyor. Bekaret dediğimiz şey Türklerde sadece Zara indirgenmiş olsa bile aslında karşı cinsle birlikte anlamı taşır... yani yaşım küçük ama zar yerinde diye düşünmeyin. Bu kadar kolay yaşamayın aslında çok özel olan şeyleri. Yarın öbür gün bu çocuktan ayrılınca aman zaten bakireyim mi diyeceksin canım benim. Yaşadıkların hiç aklına gelip pişman olmayacak mısın???
Neyse ben bi abla tavsiyesi olarak yazdım. Hayat elbette senin. Ama bundan sonra erkek arkadaşın mutlaka korunsun.... sende üzme kendini.
Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Bakirelik konusunda da haklisiniz ben zaten kendimi bakire olarak gormuyorum artik. Ama ilk defa boyle bir sey oldu ve haliyle cahilce yaptik bu isi. Ella kullanmamaya karar verdim umarim adetim stresten gecikmistir. Tekrar tesekkur ederim ilgilendiginiz icin.

Valla o zaman eczacı daha iyi bilir ama koruma süresini sağlamak için ilk 24 saat içinde hatta mümkünse daha erken almak gerek diye biliyorum. Erken gebelik testleri var. Biraz daha pahalı kaset testlere göre. Bugün alın yarın sabah idrarı ile onu yapın. Umarım hamile değilsinizdir.
Haklisiniz hap yerine hamilelik testi almaya karar verdim. Insallah degilimdir. Yanitiniz icin tesekkurler

Sperm kalmış olsa bile ovulasyon döneminde olman gerekir. Belli olmuyor, bazen adete yakın da olabiliyor bu dönem fakat, düşük te olsa ihtimal var bu durumda..
Birdahaki sefere tedbir alırsan için rahat eder.
Stresten de gecikir..
5 gun oldu sizce ella mi alip icmeliyim yoksa hamilelik testi mi alayim hassas olanlardan?

X