Hamile miyim? Lütfen Yardım...

CaRPeDieM02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2012
81
2
Arkadaşlar merhaba,

Adetime 12 gün var daha ama benim kasığım şişti. Sağ ve sol olmak üzere yumurtalarımda batmalar ve ağrılar oluyor, kabızlık vardı ama bugüm ishal gibi bişi de oldu, iştahım açıldı çoook fazla zeytin tüketiyorum, karnımda da şişlik var, bazal ateşim normalden çok az yüksek, kalça ve bel ağrısı var, bacaklarımda kasığımdan gelen bir kasılma var özellikle sol kasığım ve bacağım.

Hamile olabilirmiyim? Belirtileri bu kadar çabuk çıkarmı? İnşallah hamileyimdir.

Lütfen bilgi ve tecrübelerinizi bekliyorum.

Canım merhaba.
Allah gönlüne göre versin inşallah.
Ama daha çok erken değil mi?
Sakince bekle bakalım. Bize de yaz değişiklikleri...

Anlamadım işte bende bu kadar çabuk belirtiler çıkar mı? Öyle iyice kendimi hamile gibi hissetmeye başlım belirtiler çıktıkça. Yüz üstü kasığımın üstüne bile yatamıyorum. baya baya hissettiriyor kasılma ve ağrı şeklinde. Çok istiyorum da bebek. İnşallah olur. Bu kadar belirti olunca da iyice heyecanlandım.

Canım ilk cvp veren arkadaşın da dediği gibi biraz erken daha. Gerçi benim bi arkadaşım kasık ağrısı şikayeti ile doktora gidince öğrenmişti adet gününden önce. Peki göğüslerin ne durum da ? şiş ve ağrı varmı?

tatlım ben adetime 10 gün kala anlamıştım hamile olduğumu bende de kasılmalar oluyordu karnım kasılma sırasında sertleşiyordu bi değişiklik olduğunu farketmiştim.İnşallah senin de güzel haberlerini alırız :) ama bulantı filan olursa onlar psikolojiktir sakın takılma onlara bulantı kusma gibi belirtiler beta hcg değeri yükselince olur ki adetinden önce bunları yapcak kadar yükselme olmaz ama kasılmalar haberci olabilir bence çünkü başıma geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…