Hamile miyim kimyasal mi ?

buketkanbur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
29
22
31
Merhaba dün adet olmam gerekiyordu dün ve bugün gebelik testi yaptım bı kontrol eder misiniz geçen ay da kimyasal yaşamıştım silik olan çizgi sonradan çıkmıştı bunda hemen çıktı , kasıklarımda batma ve dolgunluk var sık tuvalete cikiyorum ve tansiyonum düşük seyrediyor

Eklentiler

• 1000005372.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 1000005412.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 25
Belirtileriniz gebelik belirtileri testte pozitif zaten. Kan takibi yaptırın iki günde bir eğer ki değeriniz 2 kat artiyorsa sağlıklı Bi gebeliktir. Eger değer duzensizse saglikli bi gebelik degildir.kimyasal gebeliktw beta yükseldikten sonra kese hicbirsey oluşmadan beta hcg değeri düşer kanamayla.

Kanda kimyasal olup olmadığı şöyle belli olur, 2 gün arayla tekrar yaptırırsın eğer ikinci tahlilindeki değer düşmüşse kimyasal oluyor. Mesela benim 165 çıkmış, iki gün sonda değerim 50 ye düşmüştü ve sonra kanamam gelmişti. Bu kimyasal oluyor

Benim geçen ay kimyasal söyle olmuştu ilk baktirdigimda 38 di 4 gün sonra 50ydi 1 hafta sonra 30 oldu sonra düşmeye başladı

Benim geçen ay kimyasal söyle olmuştu ilk baktirdigimda 38 di 4 gün sonra 50ydi 1 hafta sonra 30 oldu sonra düşmeye başladı
Öyle de olabilir. Yani değer yükselmeyip veya biraz yükselip sonra düşerse kimyasal oluyor. Şimdi gidin bi baktırın. Bitkisel çaylardan, soğan suyu, maydanoz suyundan filan uzak durun değeriniz yükselsin.

Kanda nasıl belli oluyor ki kimyasal olup olmadığı ? Ve kimyasal gebelik nedir tam olarak
İlk bakıldığında 38 gibi düşük bı değer cikmisti aralıklarla tekrarladij 50 oldu 30 oldu falan derken iyice düştü değer ve adet olmustum bu kimyasal gebelikmis vücut sağlıksız olacak bir gebelige karşı kendini korumaya alıyormus

Tebrikler hamilesin. Benimde ilk değerim öyleydi sonra 1000 lere çıktı
İnşallah tek korkum değer küçük olduğu için kimyasal olma korkusu geçen ay yaşadığım için sevinemiyoruz bile şuan sanki değer yine kotulesecek gibi ilk degeriniz benim gibi yeniyken mi böyleydi sonra kaç gün sonra 1000leri gördünüz umut olsun bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…