Aile Planlaması Hamile miyim değil miyim:Syardım edin

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Teşekkür ederim hepinize.
Bu hastanenin tablosu farklı işliyor benim 274.46

siklus<4
menopoz<13
Hamile
2-3 Hafta :335-392
3-4Hafta:335-1925
4-5 Hafta 1500-23000 diye gidiyor altta

Hayırlı olsun bebikiniz.Ben ilk kan testi yaptırdığımda 72 idi beta hcg.Kötü şeyleri sokmayın kafanıza.

Dış gebelikte en önemli veri reglinin ne kadar geciktiği ve değerin kac olduğu. Değer iki günde bir en az iki katı artmalı. Atıyorum senin reglin bir hafta gecikmiştir ve değer 60 civarındadır, o zaman bi sıkıntı var demektir, hele hele iki günde bir 120 ve katları seklinde artmadıysa o zaman kontrol edilmeli.

Senin gecikmen kac gün? Değer bana iyi gibi geldi.

Hayırlı olsun hamilesinnnn değerinin kaç olduğu önemli değil iki günde yaklaşık iki kat artması önemli o değerler ortalama değerler onlara takilmayin aklınıza bişey takilirsa sorabilirsiniz bana

Teşekkür ederim :) siz kaç haftalık öğrendiniz::)

o zaman öğrendim adetim 4 gün geçtiğinde idrar testi yapmıştım ikinci çizgiyi gördüm. kesinleştirmek için ertesi gün eşim nöbetten geldiğinde hastaneye gittik kan testi yaptırdım sonucu buydu :)

kalp atışını soruyorsan karından ultrasonla 7+4 te gördüm, görmek için birazcık sabır... kötü düşünme

5 gün diye düşünüyorum ama düzensiz olduğu için tam şu kadar gün diyemiyorum.
1 haftalıkken belli olması şaşırttı, belli olur mu kanda bu kadar erken idrarda da çok silik çıkmıştı

5 gün diye düşünüyorum ama düzensiz olduğu için tam şu kadar gün diyemiyorum.
1 haftalıkken belli olması şaşırttı, belli olur mu kanda bu kadar erken idrarda da çok silik çıkmıştı
Öyle düşünme, diyelim ki senin periyodun 30 gün 15 gün ordan 5 gün de gecikme 20 günlük olarak hesaplanıyo ve kanda hemen belli oluyor. Yeni olduğu icin idrarda silik cıkması normal

Allah tamamına erdirsin insallah.

Hayırlı olsun hamilesinnnn değerinin kaç olduğu önemli değil iki günde yaklaşık iki kat artması önemli o değerler ortalama değerler onlara takilmayin aklınıza bişey takilirsa sorabilirsiniz bana

Sağol canım haftaya cuma tekrar kan vericem o zaman değerlere tekrar bakıcam.
Bir haftalıkken hemen kana geçmesi şaşırttı benii o yüzden kötü bişeyler mi var ki diye düşündüm

Teşekkür ederim çok çok..

Sağol canım haftaya cuma tekrar kan vericem o zaman değerlere tekrar bakıcam.
Bir haftalıkken hemen kana geçmesi şaşırttı benii o yüzden kötü bişeyler mi var ki diye düşündüm
Ben adeti 2 gün kala yaptırdım 900 lerde bi değer çıkmıştı da odum kopmustu 1 haftalik olmaz bebis en az 4 haftaliktan sayılır sat ne zaman senin ? Hastane değerlerine pek takılma zaten çünkü her laboratuvar aletinin referans değeri birbirinden farklı oluyor. Sağlık ocagindan kan değerine tekrar baktirtabilirsin istersen hem gebelik kaydını olusturursun

Çok teşekkür ederim hepinize:)
Bu kadar erken öğrenen var mı başka şok oldum 1,5 haftalık dediğinde
Ben de hamileliğimi öğrendiğimde değerim 270-280 civarıydı. Adetim de 5 ya da 6 gün gecikmişti.
7-8 gün sonra bir uzmana görünmenizi öneririm keseyi görmek için. Hayırlı olsun :)

Sat ın başlangıcı 12 kasım:) adet döngüm 24 25 oluyor genelde

Sat ın başlangıcı 12 kasım:) adet döngüm 24 25 oluyor genelde
Sat a göre saycaksin yani 4 haftalik hamilesin tahmini :) değerinde kötü değil bence değeri 10 larda olan vardı burdaa iki günde 2 kat artıyor mu ona bak 2 gün sonra normal iki kat artmissa doktor a git kese ye bakar 2 hafta sonrada kalp atışını duyarsinnn

Ne zaman görünüyorki canım kese ve kalp atışları şu an şaşkınım biraz boşlukta gibiyim:)

Ne zaman görünüyorki canım kese ve kalp atışları şu an şaşkınım biraz boşlukta gibiyim:)
Ben daha yeni yeni idrak ediyorum canım valla 5 ay bitti kese bu hafta veya onumuzdeki hafta gözükür kalp atışı 7. Haftada duyulur

6 haftalıkken kese muhtemelen görünür canınızı sıkmayın olacağı varsa olur

Hamilesin hayırlı olsun . 3 gün sonra tekrar baktirmalisin bu değerin 2 katına çıkması gerekiyor. 6 haftalik olduğunda doktor kalp atislarini anca görebiliyor.
Tekrardan hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…