Hamıle mıyım acıllll :(

Cnm birde regliden sonra hamile kalna ihtimali düşük.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aynen dengeyi bozduğu için ancak insan yinede korkuyor. çok çok azda olsa alt karın şiştiğinden... beklemek tek çare o zaman. o ilaçtan 2 hap aldıktan 12 saat sonra tekrar 2 hapını almak gerekiyormuş ben bilmiyordum birde o ihtimali düşündüm

aynen dengeyi bozduğu için ancak insan yinede korkuyor. çok çok azda olsa alt karın şiştiğinden... beklemek tek çare o zaman. o ilaçtan 2 hap aldıktan 12 saat sonra tekrar 2 hapını almak gerekiyormuş ben bilmiyordum birde o ihtimali düşündüm

Cnm arkadaşlar haklı insan beyninde kurunca ınan
tüm hamilelik belirtileeini yaşıyor hem adet taeihine
az kalmış

Cnm seni sorgulamak haddim değil ama sana
senden büyük olarak abla tavsiyesi vermek isterim
dustugun hataya bir daha düşme hayatın neler getireceğini
bilmessin...hem 18 inden kucuksun ileriyi düşün hiç
bir anne baba kızı böyle birşey yasasin istemez anne
olunca anlayıp çok üzülüp pisman olabilirsin hepimiz
hata yapmisizdir..dilerim hamile dehlgilsindir(bence degilsin)

Cnm seni sorgulamak haddim değil ama sana
senden büyük olarak abla tavsiyesi vermek isterim
dustugun hataya bir daha düşme hayatın neler getireceğini
bilmessin...hem 18 inden kucuksun ileriyi düşün hiç
bir anne baba kızı böyle birşey yasasin istemez anne
olunca anlayıp çok üzülüp pisman olabilirsin hepimiz
hata yapmisizdir..dilerim hamile dehlgilsindir(bence degilsin)

yok zaten belli bir karar aldık erkek arkadaşımla, annemlerde onu tanıyor ama sonuçta böyle bir şeye yaşım küçük. en azından 18i doldurmadım doldursamda geleceğe bakmak isterim... geri dönüşü yok ama tekrarından uzağım teşekkür ederim...

yok zaten belli bir karar aldık erkek arkadaşımla, annemlerde onu tanıyor ama sonuçta böyle bir şeye yaşım küçük. en azından 18i doldurmadım doldursamda geleceğe bakmak isterim... geri dönüşü yok ama tekrarından uzağım teşekkür ederim...

Erkek arkdaşın kaç yaşındaki aynı yaştamısınız

sen doğum kontro hapı ıctım dedın dıye normal hap sanmıslar norlevodan sonra teste gerek yok olası gebelıgı oluşturmaz zaten norlevo ama bu ılac cok yan etkılı bır ılac bır daha tavsıye etmem kullanmanı

X