Hamıle mıyım acıllll :(

sevilay25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
23
0
Kızlar, 18 yaşımdan küçüğüm. Erkek arkadaşım ilişki esnasında içime menin kaçıp kaçmadığından emin değildi korunmasız olunduğu için hemen ilk 4 saat içinde doğum kontrol hapı aldık (norlevo) iki tanesini aynı anda içtim. ilişkiye girdiğimiz zaman regl tarihim yeni bitmişti. ayın 1inde oluyordum genellikle. 5 gün falan sürüyordu. ilişkiye de 6sında girdik. ilaçtan sonraki gün kahverengi akıntı geldi. dahada geldiğinde kırmızılaştı. 5 gün sürdü bu. şimdi ne yapmalıyım, ayın 1ini yada 7sini regl olmak için beklemeli miyim yoksa dahada gecikme ihtimali var mı? (diğer okuduğum forumlara göre gecikiyormuş) bilgilendirirseniz sevinirim. ilacın çok fazla yan etkisi olmadı, başım döndü arada bir o kadar. yardımcı olursanız sevinirim

Madem böyle korkuların var her ilaç illa yüzde yüz etkilli diye bişey yok allah korusun kalabilirsinde o zaman ne olacak bidaha sakın böyle bişey yapıp pişmanlık yaşama bence bu korkuları yaşama stresten gecmiştir bekle biraz ama dediğim gibi bidaha yapma bence daha çok gençsin

tatlım yasın gercekten cok küçük ama seni yargılayamam yaptıgın kötü birşey ama neden yaptın diede
sorgulayamam ama endişende dolayı şunu söylemek isterim dogum kontrol yapı üzerinde günler yaznadan bahsediosun galiba eger oysa bir işe yaramaz cünkü onu uzun süreli kulanman gerekir öyle ilaclara güvenme git 20tl ver bir kan testi yaptır ne olur ne olmaz

Son düzenleme:

o konuda bir şey diyemem haklısınızz.. beklemekten başka yolu yok

günler yazmıyordu sadece bi ucunda 1 diğer ucunda 1 hap vardı... eczaneci ikisini birden iç dedi... birde erken alındığında daha iyimiş sanırım ama yinede endileşeniyorum gerçi. peki kan testini nerelerde yaptırabilirim, sadece kan testi diyerek herhangi bir sağlık ocağına gidip yaptırabilir miyim?

Bende kullandım bu ilacı Cnm koruyor evliligin ilk ayında
Çok düşünür stres yaparsan reglin gecikir

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

devlete gitme sağlık ocagınada gitme anında vermezler cünkü 3 gün sonra cıkarırlar en iyisi özele git hamilelik testi yapcam de hastaların bilgisi gizlidir

devlete gitme sağlık ocagınada gitme anında vermezler cünkü 3 gün sonra cıkarırlar en iyisi özele git hamilelik testi yapcam de hastaların bilgisi gizlidir

randevu almadan herhangi bir özel hastaneye gitsem 20 tlye olabiliyorum yani? teşekkür ederim en kısa zamanda denicem....

randevu almadan herhangi bir özel hastaneye gitsem 20 tlye olabiliyorum yani? teşekkür ederim en kısa zamanda denicem....

yok özel hastanede randevuya gerek yok canım ac tok fark etmez özelhastaneler tıp merkezleri polikinikler bunu yapıor

7sinden sonra 5 gün daha beklemeli miyim sizce? araştırmalarıma göre ara kanama o ilaçta 2 gün sürüyormuş uzarsa regl imişsin... 5liralık hamilelik testi alsam işe yarar mı şimdiden?

Ama o ilaçlar korunmak için evet ama olma ihtimali azda olsa vardır o yüzden çok dikkatli ol allah korusun başına gelmesin bekle kastığın için gecikiyo olabilir

ilaçtan önce regl olduğum tarihe az kaldı zaten ama son zamanlarda böyle meraklanmaya başladım. bakalım artık

Cnm bu ilaç benim ilk kullanmamda geciktirdi reglin gecikince idrar testi yap ama hamile kalacagini sanmıyorum

Bu ilacı çoğu kez kullandım koruyor ve ben iliskiden bir gün sonra kullandım

Bu ilacı çoğu kez kullandım koruyor ve ben iliskiden bir gün sonra kullandım

o zaman ilaçtan sonra hemen olduğum o regl tarihinin bitiş süresine kadar bekleyeyim... bir şey olmazsa 5 liralık olan testlerden alırım. oda olmazsa hastanede akn testi artık...

Cnm birde regliden sonra hamile kalna ihtimali düşük.

Bence hiç testlere girme normalde bile bazen geriliyoruz kasılıyoruz reglimiz gecikiyo senin normal olarak bu durumda gecikebilir eğer gerçekten ciddi bi şekilde gecikirse yaptırırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…