Hamile miyim acil fikir lazım

Popeyes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
2
0
24
Merhaba ben erkek arkadaşımla haziranın 18inde ilişkiye girdim. Korunmuş olmamıza rağmen ben huy yaptım ve 48 saat geçmeden ella içtim. Herhangi bi delik vs de yoktu baktıgımızda. Normalde haziranın 5 ya da 6sında regl olacaktım fakat regl geciktirici kullanmak zorunda kaldım. O nedenle reglimi ayın 11inde oldum. Ayın 11ine göre hesaplarsak ovulasyonda da degildim. Fakat reglim bugün itibariyle 1 hafta gecikti. Bu süreçte şehir değiştirdim çok stresli sorunlar yaşadım. Ama herhangi bir hamilelik belirtisi göstermedim. Göğüs şişliği karın ağrısı mide bulantısı kusma gibi herhangi bir belirtim olmadı. Ama bunun yanında normalde regl öncesinde olan belirtilerim de hiç olmadı ve gerçekten sanki hiç olmayacakmışım gibi hissetiriyor. Hastanede kan verme gibi de bir şansım yok şu an itibariyle. Yarın test almaya gideceğim fakat testlere de çok güvenemiyorum. Sizce hamile miyim? Lütfen yardım edin.

Ella hormonların ağzına tükürüyor. Birkaç ay adet düzensizliğiniz olur, zaten prospektüsünde de yazar bu

Ella ile hamile kalanda çok okudum internette. Ama iğrenç bir ilaç hormonlarını değiştirmiş olabilirde ancak 1 hafta cok uzun bir süre. Yılda 2 den fazla kullanmamak gerekiyor diye okudum neden her seferinde kullaniyorsunuz çok sağlıksız

X