hamile miyim acep???

arkadşalar size bi sorum var cevaplarsanız sevinirim.görümcem yaklaşık 3 haftalık hamile fakat düşük tehlikesi varmış.görümcemde ara ara leker oluyomuş acaba endişelenecek bi eşy var mı?garibim çok korkuyo ya

a.s.gecmıs olsun insallah canım gorumcen suan progesteron alıyormu bılgın varmıfisfisfis

slm hanimlar benim acil bir sorum var ya baska basliga da yazdim ama malesef cvp yazan olmadi lutfeeeeeeeeeeeeeeeeennnn:çok üzgünüm:

benim adetime 4 gun var,2 ay once dusuk yaptim ...
ama son 3 gundur acayip derecede midem bulaniyor,kasiklarim batiyor ve belime ara ara sanci giriyor benim onceki hamileligimde de buna benzer belirtiler vardi sabah aksam ac veya tok karnina bile olsa midem cok bulanirdi ki gunum gecmeden bulnatim baslamisti..
umutlanmak istemiyorum ama bu ay da fenayim bunlantidan karnim agriyor bazen,ya da bazen kasiklarim batiyor ve sonra belime agri giriyor gögüslerimde irilesmedi ama rengi koyulasti..
sizce ne olabilir hamilemiyim cvp vern yok mu ???

yine tek basima mi kaldim kk da ne kadar acisenağlama

canım öncelikle tabiki yalnız değilsin yazdıklarına gelince söylediğine göre ilk hamileliğine benziyormuş bu tekrar hamiş olduğunun bir kanıtı olabilir ama bide şu varki psikolojik olarakta bunları hissediyor olabilirsin sen en iyisi betahcg yaptır 4 gün kala kesin sonuç veriyor yada hüsrana uğramak istemiyorum diyorsan 1 hafta daha bekle gerçi beklemektense kan tahlili daha iyi :))))çünkü zaman geçmek bilmez şimdi :))))

canım öncelikle tabiki yalnız değilsin yazdıklarına gelince söylediğine göre ilk hamileliğine benziyormuş bu tekrar hamiş olduğunun bir kanıtı olabilir ama bide şu varki psikolojik olarakta bunları hissediyor olabilirsin sen en iyisi betahcg yaptır 4 gün kala kesin sonuç veriyor yada hüsrana uğramak istemiyorum diyorsan 1 hafta daha bekle gerçi beklemektense kan tahlili daha iyi :))))çünkü zaman geçmek bilmez şimdi :))))

tesekkur ederim canim ya kimse cvp vermedi vallahi yalniz kaldim sandim bir an...

insallah psikolojik olarak degil gercekten hamileyimdir ya o dusukten sonra buna o kadar ihityacim var ki anlatamam.dedigin gibi zaman gecmek bilmiyor gunler yil oldu cikti vallahi,ama kan testi yaptirmaya hic mi hic vaktim yok bu aralar cok isim var buraya da ancak geceleri girebiliyorum..
biraz da bekliyim diyorum ama bir yanim da test yaptir kurtul bu yanilmadan diyor ama gecen ay bu hissettiklerimin hicbiri olmamisti su an bile bulantidan ölmek uzereyim :çok üzgünüm:

insallah gercekten hamileyimdir ilgin icin tekrar tesekkurlerrra.s.

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIM BEN DE EŞİMİ BUNALTTIM RESMEN O BENDEN FAZLA SEVİNDİ WALLA OLDUĞUMA :dance:

canım bende adet olunca bunalıyorum rabbim hayırlısını versin istemiyorum deme sakın allah aratmasın ben 5 yıldır tedavi görüyorum hala bi sonuç alamadım

X