hamile miyim acep???

rosense

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
37
0
kızlar mrb. benim adetim düzenliydi ayın 25'i diyince hemen olurdum.adetim 5 gün geçti 4.günde test yaptım negatif çıktı akşamına lekelenmeler oldu genelde adetim 2 gün lekelenmeyle başlar karnım felaket ağrıyo sancılanıyorum ama kanama tam anlamıyla gelmiyo. n'apsam bilmiyorum. hamile kalmak da pek istemiyorum aslında. var mı bilir kişi bana yardımcı olabilecek???

benimde bu gün 8. gün oldu adetim gecikeli 33 günde bir adet oluyorum geçen ay 22 sinde olmuştum bu ay hala gelmedi 30 u olmasına rağmen...
geçikmenin 4. günü evde test yaptık negatif çıktı birazdan yine yapıcam...
inşallah değilimdir çünkü henüz düşünmüyoruz..
yeni evliyiz ve bir süre düşünmüyoruz...
kondomla korunuyoruz ama korunmamıza rağmen adetim geçikti ve çok korkuyorum...

biz de dikkat ediyoruz, sanmıyorum ama milyon tane sperm var biri kaçtıysa bilemem hala kanamam gelmedi... kafamçokkarıştı

Allahıma şükürler olsun. adet oldum sonunda... sırnaşık şey sırnaşık şey :sm_cool: :sm_cool: darısı diğer isteyenlerin başına inş.

:dance::dance:bende canım bendeeee şu an itibariyle 9 günlük gecikme sonrası az önce adet oldum:teytey::teytey:
hemde doktordan randevu almıştık öğleden sonra kan tahliline gitcektik ama şimdi çok mutluyum olduğum için.:dance::dance:
bu arada bir musibet bin nasihatten iyi demişler ben prezervatiften hap kullanmaya geçiyorum bu gün CADIARZU nolursa olsun yeter artık bu 9 günlük kabus yetti bana eşimin izin günlerini mahvettim stresimde ayol jeyyar
neyse çok şükür hamile değilmişim süprizzzzz
3 tane idrar testi ve sinir stres sonrası işte artık reglm geldi...
artık Allah tüm regl olmak isteyenlerinkini getirsin jeyyar

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIM BEN DE EŞİMİ BUNALTTIM RESMEN O BENDEN FAZLA SEVİNDİ WALLA OLDUĞUMA :dance:

bende öle oluorum az gecikmede nekadar korunsamda insan bi acaba diyor yanii.....sizin adınıza sevindim

Sağol Canim Sabahtan Beri Ağri çekiyorum Ama Inan şikayet Etmiyorum öyle Mutlu Oldum Yani

canım benim hamile olabilirsin benim de aynı adet görür gibi ağrılarım olmuştu ama adet görememiştim yalnız testler 4-5 günden sonra sonuç vermezler tam 10 günü beklemen lazım 10 gün boyunca pembe pembe lekeler gelir ve hala dolu dolu adet görmezsen büyük bir olasılıkla hamilesindir çünkü aynısı bende de olmuştu:))

oldum canım dün dolu dolu hem de :dance: Allahıma şükür...:sm_cool::sm_cool:

inşallah darısı benim başıma 15 gün geçti ama bende hala tık yok bende yni evliyim ve çocuk isemiyorum inşallah en yakın zamnada olurum
birşey sormak istiyorum bu arada adet olmadan önce adet belitileri varmıydı.bende var ama olmadı daha

Arkadaslar Benim Tam 2 Ay 12 Gunum Gecti ..1 Ay Once Dr Gittim Kan Tahlili Yapti Bisey Cikmadi...ve 8 Aydir Bebek Istiyoruz Ama Olmuyooooooooooooo

bu bölüm bebek istemeyenlerin bölümü galiba kızlar sizin adınıza sevindim ama bi tuhaf oldum ben aman hastalanmayayım derken siz hastalanmak için dua ediyorsun ne ilginç demi rabbim herkesin gönlüne göre versin

arkadşalar size bi sorum var cevaplarsanız sevinirim.görümcem yaklaşık 3 haftalık hamile fakat düşük tehlikesi varmış.görümcemde ara ara leker oluyomuş acaba endişelenecek bi eşy var mı?garibim çok korkuyo ya

tatlım neden bı gebelık testı yapmıyosun yada kanda baktırmıyosunşutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…