Hamile miyim acaba?....

delidolu26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
38
0
sizi sıkmak istemiyorum ve yardımınıza çok ihtiyacım var.onun için kısa ve net olarak yazıcam.nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girerken nişanlım ben yatakta yüz üstü yatarken kalçamın üst kısmı(biraz sırtıma doğru) boşaldı ve ben terlediğim için oraya boşaldığını fark etmedim dur dediğini de duymayarak ayağa kalktım sonuç malum böyle bi yolla hamile kalınır mı? adetim 30unda başlayıp 4 nisanda bitmişti.vucüt olarak da hamileliği bi zeminim yok sanrım çok da bilgili diilim yardım edin lütfen.

Canım ya hamile kalmak öyle kolay mı sanıyorsun : )) Senin bu anlatığın milyonda bir olması bile zor bir ihtimal.

hiç bişi sanamıyorum ve bilmiyorum ki canım işte ondan allak bullak oldum böle şimdiye kadar okumaya çalışırım herşeyi ama böle bişi aklımın ucundan geçmezdi işte öyle kaldım ben de ...

içiniz rahat olsun...

bebek sahibi olmak okadar kolay değil zaten, heleki günümüzde iyice zorlaştı, binlerce insan tedavi oluyor ülkemizde.

şundan eminim, bu konuyu açan bir başkası olsaydı ve okuyan siz olsaydınız sizde derdiniz gereksiz yere canını sıkıyorsun böyle bir şekilde hamile kalınmaz diye, insanın kendi başına gelince vesveseye kapılıyor işte.

Son düzenleme:
tatlım sen o kadar kolaymı kalınıyor sanıyorsun millet kaç sene ugraşıyo da olmuyo
senn bi kalçana boşalmıış diye kalabileceğini düşünmüşsün
çok çok çok zor ihtimal cnm olmaz yani kalıınmaz:

sanırım öyle canım ya insan kendi başına gelince işte... bebek en çok istediğim şey şu an bile olsa kazayla doğururum ama büyük bi sıkıntıyla malesef üstelik ailelerin sıkıntısı böle olsun istemem o kadar küçük bişiiin o sıkıntıyı çektirmeye hakkım olmadığını düşünüyorum. Allah bana 6 ay sona nasip eder inş.

Allah size ve herkese doğru zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

hayatım sana şu kadarını söyliyim ben 34 yaşındayım ve eşim içime boşalmadığı halde hamile kaldım.ilişki sırasında da sperm geliyor ve erkek bunu anlamıyor herneyse siz sanırım tam ilişkiye girmediniz.açıkçası eğer penis vajinaya girmediyse gebelik oluması mucize olur.ama bazen insan o heyecan esnasında anlamadan o raddeye gelebilir.şeytanın işi yok yani canım bir abla tavsiyesi lütfen bana kızma ama azıcık sabredin be güzelim.yaptığınız nereden bakarsan bak kabul edilir birşey değil.evlenince yapın ne yapıcaksanız.ya hamile kalırsan evlenmeden?bu korkuyla yaşamanın ne gereği var?ayrıca ne biliyosun ya nişan bozulursa mazallah.eğer de tutucu bir ailen varsa genital estetik bölümündeki zavallı kızlar gibi zar diken doktorları araştırmak zorunda kalırsın..Allah korusun.değerli hazineni evlenecğin erkeğe sakla sonra ileride pişman olursun.ben çok üzülüyorum bunlara.düşün bi kızın olsa senin yaptıklarını yapmasını istermisin?
nişanlın biraz seni seviyorsa ve düşünüyorsa bir daha sana dokunmasın..yarın ne olacağının bir garantisi yok benim kuzenim nikaha bir ay kala nişan attılar,herşey insanlar için..umarım bana kızmamışsındır valla kötü niyetle konuşmuyorum seni kardeşim yerine koyup konuşuyorum..

HAmile olduğunu sanmıyorum tatlım burda o kadar çok hamile kalmak için uğrasan arkadasımız varki üstelik icine boşalmamış bile sen icini rahat tut

tabiki kızmadım ama çok uzun bi zamandır çıkıyoruz bu da zorlaştırıo birbirimize dokunmamamızı malesef elimizden geldiğince o raddeye getirmemeye uğraşıyoruz ama şeytanın işi yok bu korku da cidden çok kötü.....eşin içine değil de tam nereye boşaldı.bide bu verilen yumurtlama zamanları dışında hamile kalınabilio mu acaba canım?

şekerim bildiğim kadarıyla şöyle izah ediyim,kadınların genelde yumurtlama zamanları regl başlangıcından itibaren 14.gündedir.ama bu genel bir bilgi yani muayene olmadan ve birtakım testlere taabi tutulmadan tam olarak ne zaman yumurtladığını bilemezsin.kimi kadın 15. günde kimisi 17.günde hatta kimi 20.günde ya da 14.günden daha önce yumurtlayanlar var.hatta kimi kadın yumurtlamanın çatlama anında bile gebe kalabiliyor.hani herkesin doğurganlığı farklıdır derler ya bu çok doğru.o yüzden kesin 14.günde ilişkiye girersem kesin hamile kalırım diye bi kural yok.herşey Allahtan işte.sen tetkik yaptırmadan doğurgan olup olmadığını bilemezsin.kimisi kocası üstüne ceketini attığında döl tutuyo
neyse şaka bi yana eşim boşalmadı ayıptır söylemesi.ben ilaç kullandığım için hemen hamile kalmak istemediğimden eşim dışarı boşalıyordu normalde,ama ben birden içime boşalıyor olduğunu sandım ve panikle kendimi geri çektim,ama eşim garibim meğer daha boşalamamış ben geri çekilince de hevesi kursağında kaldı.e ben nası hamile kaldım demekki ilişki sırasında sperm farkında olmasan da içine akıyor az az..bunu erkek te anlamıyor. yani dışarı boşalmak bir doğum kontrol yöntemi diil.ayrıca şunu söyliyim kesin o an hamile kaldım çünkü mart ayında bir kez beraber olduk.biraz uzun yazdım kusura bakma canım ama açıklayıcı olsun diye.sen gene beni dinle yavrukuşum yaa yalnız kalacağınız ortamlara zemin hazırlamazsanız şeytan da görevini yapamaz ben de aynı yollardan geçtim ondan söylüyorum abla nasihatı olarak kabul et lütfen..sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…