Hamile kalmışımmıdır acaba:s

SimgeKaraca

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
2
0
Hepinize merhaba,erkek arkadaşımla her hafta düzenli olarak ilişkiye giriyoruz,fakat hiç birinde prezervatif takmıyor,bende korunmuyorum.Dışarı boşalıyor.Hamile kalmam için tamamen içimemi boşalması gerekiyor acaba yoksa bir damlacığıda kaçsa hamile kalırmıyım?Bilginiz varsa cevaplarsanız çok mutlu olcam,korkudan içim içimi yiyor,hepinizi öpüyorum.

bir damlacığın kaçmasını geç,boşalmadan önce gelen zevk suyunda bile sperm oluyormuş dolayısıyla doğum kontrol yöntemlerinin koruyuculuğu %90-100 arasında değişirken dışarı boşalma yönteminin koruyuculuğu %75miş.ihtimal var yani o yüzden başka bir yöntem tercih etseniz iyi olur

söyleyecek söz bulamıyorum, çok cesursunuz! biz evli olduğumuz halde kendimiz böyle bir riske atamıyoruz.

geri çekilme yöntemiyle hamile kalan milyonlarca kadın var
neden normal bir şekilde korunmuyorsunuz
adet olmuşsunuz zaten hamile olucağınızı sanmıyorum ama
lütfen doğum kontrol hapı kullanın bari bukadar oluruna bırakmayın

geri çekilme yöntemiyle hamile kalan milyonlarca kadın var
neden normal bir şekilde korunmuyorsunuz
adet olmuşsunuz zaten hamile olucağınızı sanmıyorum ama
lütfen doğum kontrol hapı kullanın bari bukadar oluruna bırakmayın

Çok haklı..
Tam kürtaj tartışmalarının ortasında..Cesarete bak

Çok haklı..
Tam kürtaj tartışmalarının ortasında..Cesarete bak

geçen gün müge anlı bağcılarda gece yarısı güvenlik kamerasına takılan bir görüntü gösterdi kanım dondu
hepiniz izlemişsinizdir sanırım
3 kişi 2 si kadın biri erkek yolda yürürken ortadaki kız zor yürüyor ve yere bebek düşüyor
3 kişi bebeğe bakıp sonra onu öylece yerde bırakıp kaçıyorlar
sonra anlaşılıyorki kız 16 yaşında sevgilisinden hamile kalmış
ailesinden saklamış son zamanlarda aile öğrenincede herkesten saklıyorlar gece yarısı doğum sancısı tutunca gizlice hastaneye götürürken yolda bebeği doğuruyor :KK53::KK53::KK53:bırakıp kaçıyorlar
bebeği hastanedeki hemşireler adını koymuş
doktor bebek biberondan hoşlanmıyor anne istiyor dedi
gözlerim doldu yazık değilmi şimdi bu yavruya
bunları gördükçe nedense kürtaj daha masum gelmeye başladı :26::26::26:

söyleyecek söz bulamıyorum, çok cesursunuz! biz evli olduğumuz halde kendimiz böyle bir riske atamıyoruz.

Aynen öyle şu an hamileyim,hala prezervatif kullanıyoruz bu ne cesaret yahu,

sana o şekilde hamile kalmış 3 arkadaşım ve birde ablam,bir de kuzenimden bahsedebilirim..
geri çekilme bir korunma yöntemi değildir,cesaretinize hayran kaldım doğrusu...

merhaba kızlar erkek arkadaşmla 5 maysta ilişkiye girdk ben 6 gün sonra regl oldum 21 gün sonrada 2.reglmi oldum şuan göğüslerm şiş midem bulamyr karnm ağrıyor bu şeklde hamile kalma ihtmalm varmı 9 haziranda kanda test yaptrdm 0.001 çıktı sizde bunlr psikilojk mi

merhaba kızlar erkek arkadaşmla 5 maysta ilişkiye girdk ben 6 gün sonra regl oldum 21 gün sonrada 2.reglmi oldum şuan göğüslerm şiş midem bulamyr karnm ağrıyor bu şeklde hamile kalma ihtmalm varmı 9 haziranda kanda test yaptrdm 0.001 çıktı sizde bunlr psikilojk mi

2 kere adet olmuşsun falan yok cnm hamile dğeilsindir yani.psikolojiktir hissettiklerin

teşekkrler ama ben hala çok korkuyrm bugn tekrar kan testi yaptrdm yarn alıcm sonucu.çok pişmanım 5 dk yaşadğm bişeyn cezasını 1 aydr çekyrm ne uyku uyuyrm ne yemk yiyorm 1 ayda tam 7 kilo verdm akılsz başın cezası ama bi daha asla byle bişey yapmam o kadr pişman oldum ki anlatamam.bunlarn psikolojk olma gibi bi ihtmali var mıdr yani.

hayli cüretkar konu olmuş. adet oldu mu hamilelik asla diye biliyorum. geri çekilme düzgün bir yöntem değil bunu çoğu kişi biliyor. ne kadar tehlikeli olduğu biraz da kadının doğurganlığıyla ilgili. kolay döl tutarsın 1 damlası yeter. bence başka bir yöntem seçmeniz garanti. hamile kalacan falan büyük macera

teşekkrler ama ben hala çok korkuyrm bugn tekrar kan testi yaptrdm yarn alıcm sonucu.çok pişmanım 5 dk yaşadğm bişeyn cezasını 1 aydr çekyrm ne uyku uyuyrm ne yemk yiyorm 1 ayda tam 7 kilo verdm akılsz başın cezası ama bi daha asla byle bişey yapmam o kadr pişman oldum ki anlatamam.bunlarn psikolojk olma gibi bi ihtmali var mıdr yani.

gerçekten hamile olan insanlarda bile bazen psikilojik oluyo bu dediklerin.ama sen takma kafana.1 ayda 7 kilo ne demek kendini mahfetmişsin.takma bu kadar kafana kendi adına gerekn dersi çıkardıysan hata olduğunu anladıysan bu güzel bişey.inş yoktur bişey ama olucanı sanmıyorum

evet bir aydır yedm bitrdm kendmi hem maddi hem manevi yönden çöktk bugn doktr gttm bişey yok korkmana gerk yok dedi ama ben yinde kafamda bitiremyorm bu olayı tam 5 kez kan tahlili yaptrdk

ama ben bütün belirtileri yaşıyorm mide bulntısı başdnmesi kask ağrısıgöğüs şişliği akıntı bnların hepsi psikoljk olablr mi

ama ben bütün belirtileri yaşıyorm mide bulntısı başdnmesi kask ağrısıgöğüs şişliği akıntı bnların hepsi psikoljk olablr mi

canım bu belirtilerin hepsi kist belirtiside olabilr bende aynı belirtileri yapıyordum 2 aydırda regl olamıyorm ama bugün öğrendim ki polikistik over mış veya vajinit bunların hepsinin belirtileri bunlar adet gecikmesi filan ama kötüyüde düşün hemen umutlanma sonra benim gibi çok üzülürsün mide bulantında bunu düşünmekten oluyo olabilr(benim gibi)...hemen kan testi yaptır bence hiç bekleme... ama İNŞALLAHH hamile değilsindir canım iyi haberlerini bekleriz

Son düzenleme:
X