Aile Planlaması Hamile Kalmış Olabilirmiyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bu ayın 17 sinde 8 aylık evli olucam
mayıs 17 de evlendim 25 regl oldum
sonra öğrendim ki hamileyim
yani beklemeden verdi rabbim çabuk oldu ama olsun sağlıklı olsunda..

Masallahh sızee
yasın kac pekı benım korkum bırazda yasla alakalı cunku 34 olcam nısanda

Başlık cevap istiyor ama o yüzden dedim.
Adet ve hamilelik belirtileri aynı alıyor.
Sadece belirtilere bakarak umutlanma.
İnşallah hamilesindir.

İnşallah
Daha once boyle bır durumyasamadıgım ıcın
Hamıle olan arkadaslardan bılgı almak ıstememdı amacım

hamile kalmak hem çok kolay hem çok zor :KK43:
her ay o kadar çok belirti yaşıyorum ki, şimdiye kadar hiç böyle bişey yaşamamıştım kesin hamileyim diyorum yine adet oluyorum. düşündükçe vücut kendi kendine bi sürü belirti çıkarıyo
soruna kesin bi cevap verebilmek çok zor inşallah hamilesindir

İnşallah
Daha once boyle bır durumyasamadıgım ıcın
Hamıle olan arkadaslardan bılgı almak ıstememdı amacım

Ben de çocuk istemeye başlamadan önce hiç adet belirtisi yaşamazdım.
Hatta lavaboya gitmeden adet olduğumu bile anlamazdım o derece :)
Çocuk istemeye başladığım ilk aydan itibaren bütün gebelik belirtilerini yaşamaya başladım.

Ben de çocuk istemeye başlamadan önce hiç adet belirtisi yaşamazdım.
Hatta lavaboya gitmeden adet olduğumu bile anlamazdım o derece :)
Çocuk istemeye başladığım ilk aydan itibaren bütün gebelik belirtilerini yaşamaya başladım.

Cogumuz bunu yasıyoruz sanırım :KK43:(
Nezamandır dusunuyorsun

hamile kalmak hem çok kolay hem çok zor :KK43:
her ay o kadar çok belirti yaşıyorum ki, şimdiye kadar hiç böyle bişey yaşamamıştım kesin hamileyim diyorum yine adet oluyorum. düşündükçe vücut kendi kendine bi sürü belirti çıkarıyo
soruna kesin bi cevap verebilmek çok zor inşallah hamilesindir

Hamıle kaldınmı pekı daha sonra hala calısmalara devammı

Ben de aynı belirtileri gösterdim belde kasıkta ağrı/göğüslerde hassasiyet vb. üstüne de adet tarihim 3 gün geçti ve bu sefer acaba mı dedim? Ama bu sabah sancıya uyandığımda regl olduğumu gördüm... Üstelik benim yaşım da 36 ve bebek istemeye başladığımdan beri her ay bu sıkıntıları yaşıyorum. Her şeyde vardır bir hayr :KK66: Nasipse bir daha ki aya artık :)

Ben de aynı belirtileri gösterdim belde kasıkta ağrı/göğüslerde hassasiyet vb. üstüne de adet tarihim 3 gün geçti ve bu sefer acaba mı dedim? Ama bu sabah sancıya uyandığımda regl olduğumu gördüm... Üstelik benim yaşım da 36 ve bebek istemeye başladığımdan beri her ay bu sıkıntıları yaşıyorum. Her şeyde vardır bir hayr :KK66: Nasipse bir daha ki aya artık :)

Amın
Benım adetım hep 4 gun onceye kayıyor yanı gunu gunune olmam
Bugun normalde yarın olmam gereklı gecen aya gore
Duam tabıkı olmamak ama
Gecen ay mesela 5 gun ocesınden olmusum
Yanı ondanda heyecanlandım bıraz tabıkı psıkolojıkte olabılır ama nebılım ıste ya

Amın
Benım adetım hep 4 gun onceye kayıyor yanı gunu gunune olmam
Bugun normalde yarın olmam gereklı gecen aya gore
Duam tabıkı olmamak ama
Gecen ay mesela 5 gun ocesınden olmusum
Yanı ondanda heyecanlandım bıraz tabıkı psıkolojıkte olabılır ama nebılım ıste ya
Zaten ben hangi ay çok beklenti içinde olsam o ay hep inadına gecikiyor ve umutlandırıyor beni ...Yani psikoloji gerçekten etkiliyor :) Bence bu konuyu kafada çok ön planda tutmamak gerekiyor. Ben baktım çok düşünmeye başlıyorum hemen kendimi verecek bir şeylere yoğunlaşıyorum...Ya deli gibi saatlerce pc de oyun oynuyorum, ya kitaba veriyorum kendimi ya da TV deki saçma sapan ne varsa izliyorum :KK70: O ay ki ruh halime göre takılıyorum işte :KK66:

X