Aile Planlaması Hamile kalmış olabilir miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ceren999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
50
0
Herkese merhaba kizlar benim cok acil yardimlariniza ihtiyacim var.20 yasindayim okuyorum. 17 ocakta korunarak erkek arkadasmla iliskiye girdim cikartirken prezervatifi bulasmis olabilcegni dusunup 48 saat sonra norlevo kullandm normalde her ayin 2-4 ü arasnda adet oluyorum ilactan 10gun sonra bi kanamam oldu 2 gun surdu bitti. Ara kanama oldugunu duydum normal adet tarihm gecikince ultrasonda baktilar 4 gun gecikmsti göremedlr her hafta test alip yaptim negatif. Hala adet olmadim bugun bi yakinlasma yasadik ama ilskiden sonra cok az kanamam oldu karnim cok siddtli agriyor. lutfen yardimci olun cok tesekkurler

merhaba canım sen biraz ilişki için acele etmişsin bence yaşın daha küçük hamile kalırsan ne yapacaksın aldıracak mısın?ilişkiyi yeni mi yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ilişkinin ilk zamanlarında böyle kanamalar oluyor kızlık zarının tam yırtılmamasınıdan dolayı belki kullandığın ilaçdan olabilir içine boşalmamış hemen telaşlanma kandan gebelik testi yaptırabilirsin onda haftalık bile belli oluyor.düzenli ilişkiniz varsa doğum kontrol hapı kullan derim...

Tabiki haksizsin diyemem canim cok haklisin :KK43: uzun süreli iliskim ama okula devam ediyoruz böyle biseyn varolmasi gercekten hic iyi olmaz. Cok tecrubesizm detayli hic bir bilgim yok artik korkmaya basladim. Kan testini her yerde yaptirablr miyim ?

canım ben seni rencide etmek için demedim yanlış anlama.hastanede,sağlık ocağında yaptırabilirsin onunla tam sonuç alırsın. adetin kaç gün geçmişti?kaç sefer test yapmışsın onda da çıkardı ama kandan yaptır kafan rahat olsun.

Herkese merhaba kizlar benim cok acil yardimlariniza ihtiyacim var.20 yasindayim okuyorum. 17 ocakta korunarak erkek arkadasmla iliskiye girdim cikartirken prezervatifi bulasmis olabilcegni dusunup 48 saat sonra norlevo kullandm normalde her ayin 2-4 ü arasnda adet oluyorum ilactan 10gun sonra bi kanamam oldu 2 gun surdu bitti. Ara kanama oldugunu duydum normal adet tarihm gecikince ultrasonda baktilar 4 gun gecikmsti göremedlr her hafta test alip yaptim negatif. Hala adet olmadim bugun bi yakinlasma yasadik ama ilskiden sonra cok az kanamam oldu karnim cok siddtli agriyor. lutfen yardimci olun cok tesekkurler

canm korkamana gerek yok zaten erkek arkadaşın korunuyormuş
yırtılma falan olmamışsa sorun omaz ve norlevo kullanmısın ara kanam yapar ayrıca nezamandır birliktelik yaşıyorsun kızlıkzarın tam yırtılmamış olabilir ondan kanamış olabilir ayrıca sağlık ocakalrı kan testi yapıyor

korkulacak bişey yok. hamile kalmış olma ihtimalin çok düşük.
yaşında baya küçük keşke bu tarz şeylere hiç bulaşmasan. lütfen yanlış anlama bayanlar bu konuda genelde üzülen taraf olur.

X