hamile kalmanızı kolaylaştıran kürler.umarım işinize yarar

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47

arkadaşlar içinizde ibrahim saraçoğlunu tanıyan vardır onun kitaplarını sitesini doğurganlık ve sperm sayısı hakkında araştırdım buğüne kadar sölediği bütün kürlerden şifa bulan okadar çok kişi tanıdım ki...
erkekte sperm sayısının çok olması önemli değil hareketli sprem sayısının çok olması gerekiyo çünki hareketli spermlerin baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek yumurta zarının parçalanmasına ve yumurtalara çarpıp döllenmeyi sağlayacak işte bu yüzden hareketli spermin çoğalması için eşinize keçi boynuzu kürünü içirmeniz gerekiyo.Bir kürlük miktar 3 ay kullanılır ve yaklaşık 50 g dır
Pazardan veya aktarlardan satın alınacak keçiboynuzlarının koyukahve ve siyaha yakın renkte olanların tercih edilmesi gerekir. Açık kahve renkli olanları satın almayınız.

bayanlarda doğurganlık özelliği
doktorlara gittiğimizde siz ve eşiniz için normalsiniz sağlıklısınız zamanla hamile kalırsınız dediğinde bu süreci kısaltmak için gerekli olan kuru incir...yarım litre suya 8-9 tane kuru incir atıp kaynatıp suyunu günlük taze olarak tüketilmeli bunu 21 gün yapacaksınız ama günlük ve taze yapacaksınız bi yaptığınız kürü ertesi günü içmeyin.

bayanlarda dogurganlığı kolaylaştıran bi başka şifalı bitki ise soğan ve sumak...yemeklerden önce soğanı ince incede doğrayıp üzerine 2-3 çay kaşığı sumak döküp tüketebilirisiniz. bu kürlerden birini uyguladığınızda daha kolay hamile kalabiliyosunuz

şu mübarek günde kadir gecesinde Rabbim hepinizin gönlünden geçeni gerçekleştirir inşallah ne hayal ediyosanız hayırısıyla olur inşallah bol bol dua edelim arkadaşlar
kadir geceniz mübarek olsun

aRKADAŞIM HARİKA PAYLAŞIMLAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN.

cnm tşk ederim paylaştığın için bu kuru inciri daha öncede duymuştum işe yarayabilir...

teşekkür ederim canım bende bugun seda sayanın programında duydum bu ay uygulamaya başlıcam...

paylaşım için teşekürler canım kadır gecemiz hepimiz için mübarek olsun inşallah bütün dileklerimiz kabul olur sevgiler:nazar:

herkesin kadir gecesi mübarek olsun. herkesin dilekleri kabul olsun. Özellikle de benim gibi bebek isteyenlerin.

X