Hamile kalmanın kolay yolu var mı?

zehracanum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
65
20
17
Kizlad hamile kalmak istiyorum yumurtlama günleri doğurganlık günleri hariç nasıl kalabilirim denediğiniz işe yarayan bir şey varmı acaba soğan kürü deneyen var mı yada ilaçla hamile kalan yada başka bir şeyle

Eşim içime boşalıyor acaba spermler içeri gitmiyor mu ayağa kalktigimda akıyor
Sabah da leke şeklinden oluyor

Ben de sizin kimi sorunları yaşıyorum 😔 doktora gittim ilaç veridi bakalım ne olacak soğan kürü kullandım bazı hastalıklarıma iyi geldi

Kizlad hamile kalmak istiyorum yumurtlama günleri doğurganlık günleri hariç nasıl kalabilirim denediğiniz işe yarayan bir şey varmı acaba soğan kürü deneyen var mı yada ilaçla hamile kalan yada başka bir şeyle

gitmez olur mu :KK70: öle bişey mümkünmü jinekologa gidin.

O geri akan şey meni, yani spermleri koruyan sıvı, spermler o sıvının çok çok küçük bir kısmını oluşturuyor, yani işe yarayacak olanlar zaten gidiyor gideceği yere, o konuda endişe etme. Soğan kürü veya benzeri şeyleri denememeni öneririm çünkü kişiye göre etkileri değişiyor, dikkatli olmakta fayda var. Ne kadar zamandır çocuk denemesi yapıyorsunuz ? Yaşın çok büyük değilse 1 seneye kadar yolu var. Eğer illaki takviye bir şeyler kullanmak istiyorum diyorsan da doktora danışman daha iyi olacaktır.

X