Aile Planlaması Hamile kalmamak için acill!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Evet 1 tanecik hap 60-70 küsüre falan aldık herhalde tam net hatırlamıyorum .ama tövbe bidaha kullanmak istemiyorum.kaza maza olursa da nasipmiş derim.ertesi gün hapına bulaşmam birdaha 😢
Benimde ilk sondu bir daha kullanmadim zaten ihtiyacimda olmadi oglum dogduktan sonra spiral taktirdim hic korunmadik saliyoz cayira mevlam kayira

4 yada 5 tane dogum kontrol hapini birden atarsan ayni etkiyi gosteriyo demisti aile hekimimiz. Sayiyi tam hatirlayamadim ya
4 sabah 4 akşam mı öyle birşeydi
Ya da 2 sabah 2 akşam gibi
Ama arkadaş ertesi gün hapına 86 TL vermek istemiyor belli,doğum kontrol hapına vereceğini sanmam :KK70:

herkesin erişimine açık sitede yazmayın böyle şeyler.cinsellik eğitimi açısından çok cahil bir toplumumuz var.
Düşündüm de haklısınız şu yazdığımı ciddiye alıp kendini turşu yapacak insanlar var. Pardon.

Sadece şaka yaptım mesajı ciddiye almayın. Turşu suyu yalnızca ağız yoluyla alınmalıdır.

Benimde ilk sondu bir daha kullanmadim zaten ihtiyacimda olmadi oglum dogduktan sonra spiral taktirdim hic korunmadik saliyoz cayira mevlam kayira
korkutmak gibi olmasın ama annem dahil kaç kişinin spiralle hamile kaldığına şahit oldum.hele sınıf arkadaşımın annesinin yaşadığı korkunçtu.hamile kaldı doğurmaya karar verdi.8. buçuk aya kadar her şey normaldi.Çocuğun her şeyi hazırdı.bir gece fenalaştı hastaneye kaldırdılar spiral boğmuş çocuğu.kadın da ölüyordu az kalsın zor kurtardılar.spiralden çok korkarım bütün şahit olduklarımdan sonra.

Bir arkadasimda yataktan kalkr kalmaz tuvaletimi yapiyorum demisti cis te olduruyor spermleri demisti. Yani ikisini pek bagdastiramamistim

Süper doğum kontrol yöntemiymiş:skandal:

Arkadaşınız tüp bebek yapar yakında. Zira doğal yolla hamile kalamıyor demekki. O çiş koruyor sanıyordur.

Biri idrar kesesinden geliyor, sperm vajinada yahu.

Güncel fiyatı 86 TL :KK70:
İstenmeyen gebelikleri önleme amaçlı ilaç yapmışlar ama fiyatını uçurmuşlar anlamadım valla ben bu işi.ya çok talep var diye düşünülmüş bir hınzırlık,yada sürekli kullanımını engellemek amaçlı bi tedbir herhalde.2-3 sene sonra kimse alamayacak galiba.parası olmayanlar napsın 🥴

Düşündüm de haklısınız şu yazdığımı ciddiye alıp kendini turşu yapacak insanlar var. Pardon.

Sadece şaka yaptım mesajı ciddiye almayın. Turşu suyu yalnızca ağız yoluyla alınmalıdır.
ella' da ağız yoluyla alınıyor ve gebe kalınmasına mani oluyor. binaenaleyh turşu suyu da ağız yoluyla alındığında ella etkisi gösterebilir. :KK58:

ya ben bu sitede "ev arkadaşım ben yokken benim yatağımda (benim yatağımla sevişmiş değil dikkat) sevişmiş aynı çarşafa yatarsam hamile kalır mıyım?" diye soru gördüm :KK76: :KK76:

korkutmak gibi olmasın ama annem dahil kaç kişinin spiralle hamile kaldığına şahit oldum.hele sınıf arkadaşımın annesinin yaşadığı korkunçtu.hamile kaldı doğurmaya karar verdi.8. buçuk aya kadar her şey normaldi.Çocuğun her şeyi hazırdı.bir gece fenalaştı hastaneye kaldırdılar spiral boğmuş çocuğu.kadın da ölüyordu az kalsın zor kurtardılar.spiralden çok korkarım bütün şahit olduklarımdan sonra.

Hamile kalınca spiral çıkarılıyor mu ?

İstenmeyen gebelikleri önleme amaçlı ilaç yapmışlar ama fiyatını uçurmuşlar anlamadım valla ben bu işi.ya çok talep var diye düşünülmüş bir hınzırlık,yada sürekli kullanımını engellemek amaçlı bi tedbir herhalde.2-3 sene sonra kimse alamayacak galiba.parası olmayanlar napsın 🥴
Kürtaj parasının en ucuz 2.000 TL olduğunu düşünürsek
Üretici "nasılsa alacak zorundalar ehehehe" diye düşündüğü için 200 yapsa da millet almak zorunda. Şahsen ben alırım mecbur kaldığımda. :KK70:
Parası olmayan sevişmesin yahu :KK70:

Kontrollerini yaptirdiktan sonra bi yan etkisinin olnayacagini soyledi doktorum. Ilk bir iki ay dikkat etmek gerekiyormus kayma olursa hamile kaliniyormus benim cok uzun zaman oldu 8 senedir kullaniyorum birde zaten hamile.kaldiktan sonra onun cikarilmasi geekiyo yoksa evet bebege zarari olurmus bir yerde okumustum bebegin koluna yapisik dogmustu

Kürtaj parasının en ucuz 2.000 TL olduğunu düşünürsek
Üretici "nasılsa alacak zorundalar ehehehe" diye düşündüğü için 200 yapsa da millet almak zorunda. Şahsen ben alırım mecbur kaldığımda. :KK70:
Parası olmayan sevişmesin yahu :KK70:
Demek ki bu sebeple genelde zenginlerin tek ya da iki çocuğu var.
Şimdi aydınlandım:)

X