Aile Planlaması Hamile kalmamak için acill!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
v

valla açılmayan kanalım kalmadı, 3. gözü bile açtım. hıııaayyyyyy huuuuyyy diye diye çıktım tuvaletten :halay: :halay: :halay: o limon muhabbetini yaptı bizim bir arkadaş , ağdadan sonra bastı limon+karbonatı.hala yanık izi duruyor:hasta:
Ben çaydanlığı kaynatıyorum limon karbonatla kireç için hiç bişey kalmıyor :) ay tövbe yarabbim , arkadaşın acısını düşünemiyorum .

Ben çaydanlığı kaynatıyorum limon karbonatla kireç için hiç bişey kalmıyor :) ay tövbe yarabbim , arkadaşın acısını düşünemiyorum .
Limon kolonyasi duymustum bende agdadan sonra birde tuzlu su gozenekleri kapatirmis tuyler seyrelirmis ama hic.uygulamadim yaparim epilasyonumu agdami

Eşimle korunmasız ilişkiye girdik ertesi gün hapı yerine ne kullanabilirim ya da ne yapabilirim yardımcı olur musunuz
Canım selam, korunmasız ilişki yaşadıysan vakit kaybetmeden ertesi gün hapı kullanmanı öneririm.
Ne kadar çabuk alınırsa etkisi de o kadar yüksek oluyor. Bir de bu hapların koruma oranı içerdikleri etken maddelerine göre değişiyor. En etkililerinden biri Ella. Eczacına da bir danışabilirsin. Sonraki dönem için aklında olsun bence.

X