Hamile kalmam imkansız mı ?

brcn95

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
637
470
28
Kızlar mrb ben 14 Nisan da hsg cekindim devlet Hastanesi'nde anestezi almadan tabiki ama öyle aşırı bir ağrı olmadı ilacı verirken biraz oldu onada dayandım abartılı Bir şey değildi bayram tatili için şehir dışına çıktık eşimle aile ziyareti tabi orda hastalandı eşim grip oldu hafta başı geri döndük evimize o düzeldi ama bana geçirdi hastalığını ateşim çıktı iğne vuruldum bı kere nurofen verdi doktor bide burun spreyi bide parol kullanıyorum hergun ilişki oluyor ne olur ne olmaz diye ama bu kdr ilaç kullanmama rağmen acaba bir etkisi olur mu ya boğaz ağrım burun tikanikligim hala devam ediyor sanırım enfeksiyon kaptı boğazım açıyor. İlaç kullanmazsam da geçmez napicam bilmiyorum pkosum zaten yumurtlamiyorum sanırım ovulasyon yaptım geçen ay ama göremedim ya pik bugün tekrar yapayım diyorum en son adetim 8 Nisan hsg den sonra az bir kanama oldu ertesi gün ilişki bile oldu bu ay hamile kalırım diye çok umutluydum ama bu hastalık çıktı karşıma benim gibi olan varsa lütfen bana yardım etsn

Soğuk algınlığı enfeksiyonla hamileliğin ne alakası var?

Adet olamıyorsanız hamilelik biraz zor. Yumurta gerekli büyüklüğe ulaşıyor mu?

Adet olamıyorsanız hamilelik biraz zor. Yumurta gerekli büyüklüğe ulaşıyor mu?
Yani şöyle söyleyeyim geçtiğimiz kasım ayında doktor bana duphaston verdi içtim Aralık ve Ocak ayında kendiliğinden adet gördüm ama Şubat ayında maalesef günüm geçince tarlusal içtim adet söktürücü onunla oldum maalesef bu ayda ilaçla adet oldum

Sizi üzmek istemem ama ben de polikistikliyim. Adet olamıyorsanız ilaçsız yumurta yerinden çıkmıyor demek bu da spremle karşılaşmıyor demek. Eğer bakılmadıysa insülin direncinize bakın ve zayıf dahi olsanız bi 2-3 kg vermeye çalışın. Bende insülin direnci vardı ilaç kullandım sonra da 28 kg verdim kist oluşumu durdu adetlerim düzene girdi. Hsg’den sonra da hamile kaldım.

Kiloluyum yaşım 28 kilom 87 boyum da 1 60 20kilo fazlam var nerdeyse ama maalesef çok zor veriyorum glifor verdi doktor insülin direnci için ama pek faydasını görmedim açıkçası mide bulantısıdsn başka bakalım nasip ya belki dediğiniz gibi olur kilo verirsem hamile kalırım yada artık zaman geçiyor diyerek tedaviye başlarım hsg sonuclarimin çıkmasıni bekliyorum

Glifor sayesinde verdim ben de. İştahımı çok kapattı bir de ben uzun süre antibiyotik tedavisi görmüştüm bağırsak floram da berbattı onun için de ekstra probiyotik kullandım. 28 kg öyle verdim.

Glifor sayesinde verdim ben de. İştahımı çok kapattı bir de ben uzun süre antibiyotik tedavisi görmüştüm bağırsak floram da berbattı onun için de ekstra probiyotik kullandım. 28 kg öyle verdim.
Kaç kiloydun kaça düştün kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin biraz fazla oldu sanırım ama merak ettim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…