Hamile kalmam için lütfen bana dua edin

Mrm6

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2018
26
17
(Yeni üyeyim ve ilk defa konu açıyorum yanlış yerdeysem kusura bakmayın.)22 yaşındayım 2 yıldır bebek için uğraşıyoruz malesef ki olmuyor. Eşimde ve bende bir sorun yok. Hamilelik oluşması için iğneleri herşeyi oldum 2 aşılamam başarısız sonuçlandı, artık psikolojik olarak çöktüm moralim sıfır. Sadece duaya ihtiyacım var lütfen bana dua edin, bir an önce bebişimizi kucağımıza alalım. :)

Allah tez vakitte sağlıklı sıhhatli vatana millete ve ümmete faydalı olacak evlatlar nasip etsin kardeşim . Biz de bebek istiyoruz sizde bana dua eder misiniz

yaşınız cok genç önünüzde yıllar var dicez şimdi ama sizi anlayabiliyorum insan korunmayı bırakınca hmen o ay olcak gibi geliyor. olmadıkça direk acaba bi sorunmu var diye diye belkide olmayan sorunu psikolojk olarak biz cıkartıyoruz ortaya. bnm daha 2. ayım ama kuzenm bi 3-4 ay uğrasmştı sadece 3-4 ay olmasına rağmen artk olmıcakmı acaba demeye baslamıştı.
moraliinizi yüksek tutun ve bebek fikrini bi süre aklıınızdan cıkartın
umarı tez zamanda sağlıklı hayırlı bi bebek nsip ederAllah size.. ve isteyen herkese ..
Allah gönlünüze göre versin inşallah..

Allah tez vakitte sağlıklı sıhhatli vatana millete ve ümmete faydalı olacak evlatlar nasip etsin kardeşim . Biz de bebek istiyoruz sizde bana dua eder misiniz
Amin Allahım sizede, isteyen herkese nasib etsin inşallah. Allahım bu güzel duyguyu tez zamanda bizlerede yaşatsın.:)

Amin çok teşekkür ederim. Allahım isteyen herkese nasib etsin inşallah, zaten bir kaç ay tedaviye ara vericem psikolojik olarak çok takıyorum en azından kafam biraz rahatlar olmuyor psikolojisi çok kötü insanı tamamen çöküntüye uğratıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…