hamile kalmak veya kalmamak...kararsızım ve korkuyorum.

fulyan

minik kelebeğim benimle
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.257
34
arkadaşlar.kafam çok karışık bu aralar.7 aylık evliyim.Allah a çok şükür güzel gidiyor evliliğim.bir bebek sahibi olmak istiyorum ben de ama erken olduğunu düşünüyorum.eşim de çok istiyor.bilmiyorum napıcam.çevremdeki bütün çocuğu olan bayanlar hemen yapma rahatına bak biraz zaman geçsin diyolar.çocuk olduktan snra hayatın tamamen değiştiğini,evliliğin tadına bakmamı söylüyolar.sürekli bu konuyu düşünüyorum.napacağım ben yaaaaaa....

arkadaşlar.kafam çok karışık bu aralar.7 aylık evliyim.Allah a çok şükür güzel gidiyor evliliğim.bir bebek sahibi olmak istiyorum ben de ama erken olduğunu düşünüyorum.eşim de çok istiyor.bilmiyorum napıcam.çevremdeki bütün çocuğu olan bayanlar hemen yapma rahatına bak biraz zaman geçsin diyolar.çocuk olduktan snra hayatın tamamen değiştiğini,evliliğin tadına bakmamı söylüyolar.sürekli bu konuyu düşünüyorum.napacağım ben yaaaaaa....

canım en iyisini sen bilirsin ama bana da hep öyle deniyordu.eşimde erken diyordu .fakat ben o kadar bebek özlemiyle yanıyordum ki sadece 15 gün korunabildik.zorla eşiimi ikna ettim çok da iyi yapmışım şu an 1.5 senelik evliyim ama hala çocuğum olmadı.o zamanları boşa geçirmediğim için memnunum en azında sorunumu erken farketme olanağı buldum.sen içindeki sesi dinle sadece ben öyle yaptım ve hiç pişman değilim...........

ahsenecem çok sağol yazdıkların için.dediğin gibi içimdeki sesi dinlemek en doğrusu...

bebege etraftakıler degıl sen bakacaksın..en dogrusu senın içinde kı ses...
ama kolay olmaya bılıyor her bebek...yasın geçmemoşşe acele etme derım...

X