Hamile kalmak istiyorummm

Öncelikle internetten çoklu ovulasyon testi alın. Ben laboquick markasını almıştım. Ve adet bitiminizden itibaren günde 1 adet yapın. Gebelik testi gibi bir çubuk idrar damlatıp kanınızdaki lh hormonunun yükselmesine bakıyorsunuz. 2 çizgi olunca yumurtladığınız anlammna geliyor. Bu 2 çizgisen biri biraz açık kalabilir o ve ondan sonrali 2 günü değerlendirmenizde fayda var. Ayrıca ilişkiden sonra hemen kalkmayın 2 saat yatın. 8 ay uğraşan biri olarak bu tavsiyeleri verebilirm benim yumurtlamaam tlefondaki adet takvimleri ile uyuşmuyordu. En son bu ovulasyon testleri ile tam günlerni saptayıp 2 ayda hamile kalabildim. Eğer bir sorununuz yoksa siz de kolayca kalırsınız inşallah. Ayrıca eşinize takviye olarak aktarlardan alabileceğiniz çakşır kökü suyu tavsiye ederim.
Bu bahsettiğiniz bitki erkek için ve ne işe yarıyor acaba

Speem testiniz nasıldı ve ne gibi şeyler kullandınız
Bizde sperm sayisi dusuk cikti Iste basindan baktirsak bosuna normak yolla denemez direk tup bebek yaptırırdik. Esime uroloji doktoru takviye vitaminler yazdi onlari kullandi sperm sayisi ve morfoloji bi miktar düzeldi siz test yaptırdınız mi smdi burda kullandıgi vitaminleri ona gore paylasiyim

Bizde sperm sayisi dusuk cikti Iste basindan baktirsak bosuna normak yolla denemez direk tup bebek yaptırırdik. Esime uroloji doktoru takviye vitaminler yazdi onlari kullandi sperm sayisi ve morfoloji bi miktar düzeldi siz test yaptırdınız mi smdi burda kullandıgi vitaminleri ona gore paylasiyim

Eklentiler

• IMG_20221101_005319.jpg
    IMG_20221101_005319.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 52
Bu şekilde üroloji normal kadın doğum doktoru ileri hızlı yok sorun var dedi ama iki üroloji normal dei kafam karıştı bu şekilde hamile kalan varmı varsa paylaşabilirmi

Canim sizin degerler aslinda guzel sperm sayisi felan morfoloji icn goremedim bi deger yazilmamis sanirim. Benim esimde sperm sayisi azdi ve morfoloji bozuktu. maxigo şase,Impryl,teatrio,merional igne haftada 3 kere gobekten ve 3 ay boyunca. Bunlarin yaninda keçiboynuzu pekmezi corekotu yagi kullandi esim. Yagli yemekler kizartma baharat yasak alkol sigara kesinlikle yasakti.spor duzenli saglikli beslenme en öncelikli

X