Hamile kalmak istiyorum.

Negri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
172
39
İyi akşamlar kızlar. bir yıldır evliyim. Ne eşim ne de ben bu bir yıl boyunca ilaç ya da diğer şeylerle korunmadık. sadece çocuk düşünmediğimiz için kendi çabalarımızla korunduk. Umarım anlatabilmişimdir. son 3 aydır bebek düşünüyoruz. 2 aydır maalesef iyi bi haber alamadım. ama bu son 3 gündür meraktan çatlıycam hamile kaldım mı yoksa regl olacak mıyım diye bekliyorum. Son adetimin üzerinden 31 gün geçti. Normalde 26-27-28. günde hasta olurdum her zaman. Sadece bir kere 30. gün oldu. Ama burda anlatılan belirtiler pek yok bende. sadece ara ara kasığıma ağrı girdiği oluyor. Onun haricinde bir de akıntımın rengi gözle görülür derecede fark ediyor. Yarın da böyle giderse test yapmalı mıyım ? Hadi söyleyin hamilesin deyin :)

öncelikle şunu söyliyim ilk haftalarda belirti hiç olmaz gibi bişey olsa da çok nadir kişilerde olur hamile olma ihtimalin var evet ama çok fazla stres yapıyosan o da adet gecikmesi yapar kesin sonucu almak için en kısa zamanda hastanede kan testi yaptır

Evet hem de nasıl stres yapıyorum anlatamam. Kesin ondan oldu. Bi de geçen ay kaplıcalara gittim bi kaç kez bilmiyorum acaba gecikmesinde etkisi var mıdır ki.

Evet hem de nasıl stres yapıyorum anlatamam. Kesin ondan oldu. Bi de geçen ay kaplıcalara gittim bi kaç kez bilmiyorum acaba gecikmesinde etkisi var mıdır ki.

yok onunla alakası yoktur ama stres ve hava değişimide adet gecikmesi yapabilir dediğim gibi kan testi kesin sonuç verir ama evde idrar testi yaparakta sonucu öğrenebilirsin canım buarada kendini fazla sıkma daha bebek için yeni başlamışsınız 1 sene içinde hamile kalmamak normal 1 sene sonraa hala hamilelik yoksa doktora görünmekte yarar vardır inşallah bebeğin seni fazla bekletmez

Kızlar dün akşam yemekten sonra gebelik testi yaptım. Acaba bu testin yemekten önce ya da sonra yapılması bi şeyi değiştirir mi? Çünkü pozitif çıktııı çok mutlu oldum umarım doğrudur

Kızlar dün akşam yemekten sonra gebelik testi yaptım. Acaba bu testin yemekten önce ya da sonra yapılması bi şeyi değiştirir mi? Çünkü pozitif çıktııı çok mutlu oldum umarım doğrudur

gözünaydın canım sağlıkla al kucağına benimde bu ay 3. ayım bata 10 gün var inşallaaaaaaah bu ay tutar canım

hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin günün her saatinde gebelik testi yapılır aç tok farketmez test sonucuna göre hamilesin

gözünaydın canım sağlıkla al kucağına benimde bu ay 3. ayım bata 10 gün var inşallaaaaaaah bu ay tutar canım

Ayyy canım çok teşekkür ederim yaa çok ama çok değişik bi duygu sabaha kadar yatamadım hala uyuyamıyorum biraz korku biraz sevinç karmaşık duygular içerisindeyim. Allah bu ay sana da bu mutluluğu yaşatır inşallaahhhhh

hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin günün her saatinde gebelik testi yapılır aç tok farketmez test sonucuna göre hamilesin

Canım çok teşekkür ederim konuyu açtığımdan beri ilgilendiğin cevap verdiğin için. Kan testine gidemedim henüz ama artık ben de yavaş yavaş hamile olduğuma inanmaya başladım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…