Hamile kalmak istiyorum.

sevoca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
4
2
31
Merhabalar, herkese güzel hayırlı haberler aldığımız bir yaşam diliyorum. Ben 11 aylık evliyim 1 kez düşük yaptım hamile olduğumu bilmeden. Çok zorlu geçen 1.5 ay süren ağrılı bir süreçten geçtim. Tekrar hamile kalmak istiyorum. Doktorların tutarsız tanıları beni çok yordu kimisi polikistik over var dedj ilaç verdi kullandım geçti dedi, yumurta çatlatma iğnesi yapıldı kanamam çok oldu gününü hesaplayamadik sanırım dendi, kimisi kistin var geçmeden hamile kalamazsin dedi ilaç verdi kullandım, kimisi kistin yok gayet iyisin yumurtlama sürecinde sorun var dedi, bu süreçte strese bağlı bir kez adetim 20 gün gecikti şu an aynı şeyi yaşıyorum adetim yine 6 gün gecikti test verdim hamile değilim, sizden ricam şunu yap belki iyi gelir dediğiniz bir şey var mı ?

Canım stres yapma başta birde güzel bir doktor bul ve eşinle birlikte gidip gerekli testleri yaptırın. Ovülasyon testlerini de kullanarak deneyebilirsin.

İyi bir hastane iyi bir doktor bul bence önce. Polikistik over zaten öyle ilaç kullanınca iyileşen bir şey değil.

Canım stres yapma başta birde güzel bir doktor bul ve eşinle birlikte gidip gerekli testleri yaptırın. Ovülasyon testlerini de kullanarak deneyebilirsin.
Ovülasyin testini kullandım maalesef o da olmadı. Stres yapmadığımı düşünüyordum ancak içten içe yapıyorum sanırım.

İyi bir hastane iyi bir doktor bul bence önce. Polikistik over zaten öyle ilaç kullanınca iyileşen bir şey değil.
İşte ben de bunu anlamıyorum ilaç kullandım geçti deyip yumurta çatlatma iğnesi yaptı doktor sonra sürekli bir kanamam oldu , o dönem doktora ulaşmak da mümkün olmadı acil dememe rağmen ulaşamadım, doktor değiştirmek zorunda kaldım o yüzden. Bulunduğum yer küçük bir yer ve iyi bı doktor anlayışı kişiye göre değişiyor göreceli yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…