HAMİLE KALMAK İSTİYORUM

meri_1

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
64
29
26
Merhabalar arkadaşlar tekrardan ben Kasım ayını full cinsel ilişki yaşadık, düzenli yaşadık ama yine adet oldum nerede hata yapıyorum lütfen desteğinize ihtiyacım var. Genelde çok istediğiniz şey olmaz derler yaa acaba bu sefer nasıl bir yöntem denemeliyim. SİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Kesinlikle doktora bi kontrole gidin derim. Belki yumurtalarınız gelişmiyor belki gelişip çatlamıyor belki eşinizin sprem değerleri ile ilgili bir problem var. Umarım herhangi bir sorun yoktur kolayca gebe kalırsınız ama o kadar çok ihtimal var ki kendi kendinize düşünerek bulmak çok zor. En garantisi doktora gidip sonrasında bir yol izlemek benim fikrim.

Eşim spermiyogram testlerini hepsini yaptı bir sorun çıkmadı onda bende Hormon testini yaptırdım sorun yok dedi doktor ama rahim duvarı 6 mm dedi sadece ben folik asit desteği almıyorum yani acaba ondan olabilir mi?

Ne kadar süredir deniyorsunuz doktor kontrolünden geçtiniz mi eşinizle hiç tedavi uyguladiniz mi bunlar önemli

Testlerimizi yaptık sorun yok tedavi uygulamadim 8-9 aydır deniyoruz
Bende aynı durumdayım bu ay doktor kontrolünde klomene başladım denemekte fayda var görünürde bir sorun yok tabi hsg cektirmedim orası ayrı

Eşim spermiyogram testlerini hepsini yaptı bir sorun çıkmadı onda bende Hormon testini yaptırdım sorun yok dedi doktor ama rahim duvarı 6 mm dedi sadece ben folik asit desteği almıyorum yani acaba ondan olabilir mi?
Sadece folik asitle alakalı değildir canım. Mesela benim de hormonların normal ama pcos var ve yumurtam kendiliğinden gelişmiyor. Belki yumurta takibi yaptırabilirsin doktorla bir konuş istersen

Folik asidin gebeliğe kesin yardımı olur diye bir bilgisi yok. Sadece olası bir döllenmeye karşı bebeğin gelişimi için önemli. Çok sık cinsel ilişki sperm kalitesini ve canlı sayısını kötü etkiler. Ovülasyon testi ile yumurtlama gününüzü tespit edip ona göre birlikte olursanız daha iyi olur

Ovulasyon testi aldım ama bazen kafam karışıyor çünkü regl den sonra iki kere ovulasyon gözüküyor bu normal mi peki

Sağlıklı beslen ve inositol mutlaka kullan omega 3 d vitamin bedenini ful vitamin ile depolamalısın.. bir sorun yokmuş zaten okudum canım ondan sormicam ama söylediğim şeyleri al kullan marka fark etmez yeter ki inositol olsun Amazon veya trendyoldan bulabilirsin ben ilunga -F kullanıyorum trendyoldan bulabilirsin ben pkoluyum 6 ayda bir adet görüyordum 2-3 ayda bir görmeye başladım hücreleri yeniliyor içinde koenzim Q10 var ..

Bunları günde nasıl kullanmam gerekiyor peki

Ben bu ay inofolic combi kullandım mavi kutu hamile kaldim kesinlikle tavsiye ederim burada okuduklarıma göre eczaneden aldim

Ben bu ay inofolic combi kullandım mavi kutu hamile kaldim kesinlikle tavsiye ederim burada okuduklarıma göre eczaneden aldim
Bu mu peki resmini atar mısınız

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-12-22-31-02-961_com.android.chrome.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…