Aile Planlaması hamile kalmak istiyorum yardım lütfennn

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Türkiye’de her yerde yapılmıyor bu test en güvenilir olanı Ankara düzen laboratuarlarında bakılıyor biraz pahalı bi test 450 tl veriyoruz sperm analizi gibi sperm örneği veriyo 15 gün sonra sonuç geliyo gebeliği büyük oranda etkileyen bir faktör aynı zamanda hasta engelli bebek olmaması için DNA hasarı olmaması önemli

Hiç bilmiyordum canım çok sağol bizde zaten sprem sorunu var ama inşallah öyle bişey yoktur. Biz bir ay daha bekleyeceğiz proxeed bitsin olmazsa tekrar bakacağız

Bu testi de proxeed bitince yaptırmanızı öneririm birçok doktor bu konuda yönlendirme yapmıyor ve maalesef bu problem varsa bile normal sperm analizinde çıkmıyor alanında uzman birine denk gelmek lazım bize ilk Kaan aydos önermişti öylelikle çıktı DNA hasarından haberi olmayan üroloji uzmanları var

Haklısınız peki maliyeti nedir muayene testler falan

Muayenesi gideceğiniz doktora bağlı biz Kayseri’de yasıyoruz acıbademde tedavi görüyoruz doktor için 175 tl veriyoruz testler de 450 tl tuttu daha geçen ay yaptırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…