Hamile kalmak istiyorum soğan suyu içiyorum fayda edermei yada kullanıp hamile kalan varmj

Ben kendim henüz denemelere başlamadım. Ancak deneyen ve sürekli takip ettiğim birini okumuştum Instagram'dan. Hatta takipçilerinden de bu şekilde hamile kalanlar yazmıştı o dönem diye hatırlıyorum. İnşallah faydasını görürsünüz. Ne kadar süredir deniyorsunuz ? Birde nasıl korundunuz ? Bunlar etkili mi merak ettiğimden soruyorum.

Ben kendim henüz denemelere başlamadım. Ancak deneyen ve sürekli takip ettiğim birini okumuştum Instagram'dan. Hatta takipçilerinden de bu şekilde hamile kalanlar yazmıştı o dönem diye hatırlıyorum. İnşallah faydasını görürsünüz. Ne kadar süredir deniyorsunuz ? Birde nasıl korundunuz ? Bunlar etkili mi merak ettiğimden soruyorum.
Daha bes gün oldu iceli

Daha bes gün oldu iceli
Nasıl korundun derken anlamadım orasını

Ben varım canım 10 yıl önce oğluma hamile kalmadan önce soğan kürü yapmıştım. Hatta bir arkadaşıma da söyledim o da hamile kaldı.
Şimdi gene hamileyim şükür. Bunda brokoli kürü ve zeytinyağı incir kürü yaptim hepsi vesile tabi ama denemekten zarar gelmez

Sonrada rahim emarı çekelim dedi gelirseniz bende ondan korkuyorum
Benimde aynı şekilde 14 aydır evliyim her hangi bir gebeliğim olmadı. 2 ay önce kist vardı gecen ay enfeksiyon vardı antibiyotik kulndım bu ayda brokoli kürü yapayım diyorum doktor tüpler tıkalı olabilr rahim filmi çekil dedi bakalım ne olacak. Bu ayda şansımı deniyeceğim . Ovulasyon testiyle takip edip bakalım

X