Hamile kalmak istiyorum, ovulasyon testini nasıl kullanmalıyım?

Valla yaş geçiyor ee 1 sene de doldu öle diyen doktorumu değiştirdim 😂
27 yaşındayım, burada devlet hastanesine ve özel hastaneye gittim hep böyle dediler, başka bir şehirde yine devlet hastanesine gittim orda da aynı şekilde dendi daha önce düşük yaptığına göre hamile kalmakla ilgili sorun yok diyorlar nasıl yoksa 😅

Canm yanlış anlama bende senin gibi gebe kalmaya çalışıyoru o yüzden öneriyorum instağramda 2 sayfayı biri minnakkurabiyeler diğeri bir ebenin günlüğü diye 2 sayfa hem orda testleri satın alabiliyorsun hemde sayfa sahipleri senin hergün yaptığım testlerle bilgilendiriyor nasıl kullanacağın hakkında da bilgi veriyorlar
Teşekkür ederim bu ay siparişi verdim salı günü elimde olur sanırım ama önümüzdeki ay değerlendirebilirim bunu duruma göre

27 yaşındayım, burada devlet hastanesine ve özel hastaneye gittim hep böyle dediler, başka bir şehirde yine devlet hastanesine gittim orda da aynı şekilde dendi daha önce düşük yaptığına göre hamile kalmakla ilgili sorun yok diyorlar nasıl yoksa 😅
30 yaşındayım canım bende 9 yaşında bir kızım var geçen sene de 5 aylık bebeğimi kaybettim tabi kayıp olunca insan daha da çok istiyor belki de çok stres yapıorum olsun die kaç tane doktora gittim 4 ay içinde en sonki doktordan Allah razı olsun bana dedi ki sen böle çok uğraşırsın zaman alır sen en iyisi araştırma hastanesindeki tüp bebek merkezine git orda daha hızlı ilerliyor ben bilmiyordum böle bir bölüme direk gidilebilindiğini gittin işte geçen ay adetin 2. günü zaten bütün testlerimiz yapılmıştı daha önce hsg istedi sadece onda da sorun çıkmadı adetin 2. günü gel aşılamaya başlayalım dedi ☺️☺️ ama son bi test eksik kaldı eşim izin alıp gidemedi eğer yetişirse bu ay yetişmezse önümüzdeki ay başlanacak aşılamaya
Ayy ne uzun yazdım ya 😂

Merhaba hanımlar, geçen sene 11 Mayıs tarihinde düşük yaptım. Hâlâ tekrar hamile kalamadım. Hormonlarım normal, kist veya miyom görünmüyor ama daha öncesinde de 1 yılda hamile kalabilmiştim. Ovulasyon testi ile takip etmek istiyorum, yardımcı olur musunuz nasıl kullanmam gerekli?
B47A41E3-6370-44E9-91AC-08F6C4274FCA.png

Eklentiler

• E3C1F7B3-E734-4577-AF52-94DAD48D96A5.png
    E3C1F7B3-E734-4577-AF52-94DAD48D96A5.png
    474,6 KB · Görüntüleme: 54
  • 385445BE-5189-48FC-BB1C-BE4650CFD839.png
    385445BE-5189-48FC-BB1C-BE4650CFD839.png
    461,2 KB · Görüntüleme: 53
X