Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

cnm nereye gidiyon ne vedası:uhm:
annemlere yani istanbula geliyorum tatlım ondan artık arada cafeden görüşürüz annemlere net bağlatana kadar
slm hoş geldinnn nasılsın canımm

evet çok iyi oldu hoş geldin canım nasılsın bakalımm
tamam canım ama ozaman kadar bende gelebilirim çünki adetim en geç 14 gelmesi gerekiyor gelirse 14 de ozaman dr gelirim gelmezse beklerim bir kaç gündaha test felan yaparım öyle gelirim

slm cnaım hoş gldin nasılsın

hoşbulduk canım nebilim biraz sevinçli biraz üzgün anlayamadım:sm_confused:

annemlere yani istanbula geliyorum tatlım ondan artık arada cafeden görüşürüz annemlere net bağlatana kadar

hoşbulduk canım nebilim biraz sevinçli biraz üzgün anlayamadım:sm_confused:
kız ne güzel annenleri görecen yaa
ama tabi eşindende ayrılacan demi ondan kocamı özlerim diye öyle olmuşundur sen oda gelsin kız senlee

hoşbuldum valla iyi olmuş.iyiyim bende benim uyku problemim var bu aralar iyice azdı haftada iki üç gece hiç uymuyorum bu gecede uymadım alıştım gerçi uykusuzluğa.onun harici iyiyim dışarda hava çok sıcak dışarı çıkmam lazım saatin biraz geçemsini bekliyorum.sizlerde gayet iyisiniz anladığım kadarıyla.

gize ciğim sana ii yolculuklar annenlere gidyordun sanırımmm dime..
evet tatlım saolŞeniz
kız ne güzel annenleri görecen yaa
ama tabi eşindende ayrılacan demi ondan kocamı özlerim diye öyle olmuşundur sen oda gelsin kız senlee
canım yaa nasılda anladın o gelecek canım sonradan amakaydirigubbakcemile5
dilnurum hg hııı ist geliyon gel cnm bizim buralarıda gör

evet oralar güzeel yaaa zaten evlenmeden önce ordaydım baya alışmıştım zor olmuştu buraya gelince

dilnurum hg hııı ist geliyon gel cnm bizim buralarıda gör
hoşbuldum canım bende geliyom istanbula 1 sonra ama alkisalkisalkis

annemlere tatlım bikaçgün giremem heralde ondan veda edeyim dedim bide ol yani ne olur ne olmaz herşey olabiiirkaydirigubbakcemile5
Ağzını hayır aç kıs öyle deme hayırlısıyla git gör aileni hasret gider bende gidicem ama şükürki bizimkilerde net var :lepi:

hoşbuldum canım biraz üzgünüm belenay abla diğer topiğin kapatılması için yazı yazmış yönetime bu kapansın sen konuyu geyiğe taşı dedim ama dinlemedi :çok üzgünüm:
yaa ama dilnurum kimsenin suçu yok mecburen buraya geldik biz ora bize göre dilmiş gördürttüler işte sen üzülme balım napalım
evet tatlım saolŞeniz

canım yaa nasılda anladın o gelecek canım sonradan amakaydirigubbakcemile5

evet oralar güzeel yaaa zaten evlenmeden önce ordaydım baya alışmıştım zor olmuştu buraya gelince

aa ewt tabi cnm alışmak kolay değil sana hayırlı yolculuklar su gibi git su gibi gelŞeniz

X