Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

yok canım çok basit..sen bakma o tariflere..onlar abartıyorlar..hemen vereyim:

3 kaşık un ,6 kaşık şeker (yemek kaşığı)
2 yumurta
1 paket vanilya
1 paket labne peynir
hazır kek tabanı
750 ml süt
kokao ve tercihe göre rendelenmiş çikolata
3 kaşık nescafe (tatlı kaşığı)
yarım litre süte şeker,un ve yumurtayı koy güzelce karıştır..sonra ateşete kaynayana ve koyulaşana kadar karıştır 1-2 fokurdasın labne peyniri boşalt içine..1-2 dk daha karıştır..
cezvede 1 bardak kadar süt ısıt içine nescafe koy...
kek tabanını 2 parça ılık sütlü nescafeyle ıslat...1 tabanı zamine koy üstüne bu sıcak karışınım yarısını koy sonra diğer parçayı üstüne koy ve kalan karışımı boşalt ve kekin tamamına yaydır..soğusun üzerine kokao ve rende çikolata serpiştir..dolapta kalsın 3-5 saat 1 gece beklerse daha güzel oluyor..afiyet olsun canım..cokacimcoook
dün akşam mazemesini aldım..bu akşam eve gidince yapacağım..

aldım tarifi canım seninki kolaymış valla yapabilirim ben bunu....
ben bikeresinde başka bir tariften yapmıştım arasına sürdüğüm kereması kavamında değil sulu kalmış kenarlardan aktı gitti krema...sinir olmuştum ...bide nescafesi tarifteki gibi koymuştum okadar çok geldi ki acı olmuştu...
krema koyu kvamda oluyormu...arasındaki akıp gitmesin taşmasın diyorum..

olur tabi canım..ama içindeki necafe tadı almıyorsun..çok az çünkü..ama sevmiyorsan koyma..tercihe göre..bu tarif çok ekonomik ayrıca..öyle kramşatiler falan filan yok...
isterseniz içine vanilya da konuluyor yazmamışım ama olmasada farketmez..delikafadulden
ok cnm ben valla 1 çay kaşığı konsa bile farkederim hiç sevmiyom nescafeyi bende koymadan bi denemek istiyom zemuszemus
sen gösterişsiz kalırmısın canım illaki şatafatlı olacak snein işlerin hamarat arkadşaım benimm
vallahi bend eokudum o sayfayı acayip güldüm yaaa allah iyiliklerini versinler

haklısın canım ama bana kalırsa o kart bir halta yaramıyor dur kız benide atacaklar siteden snein yüzünden :roflol:

burdaydım bitanemde yazamadım işte çalışınca oluyor böyle adam gitsin diye gözünün içine baktım resmen yaa

evet cnm eşyada giyim kıyefette sadelikten yanayım ama yemek görsel olmalı :lepi: havamı atmam lazım ben bunları yapıyom diye sırnaşık şey...kendini beğenmiş üye smilii

hoş geldin canım nasıl olalım bomba gibiyiz skıldım çoçuk çoluk muhabettinden geyik yapıyoruz
bende sıkıldım artık kendimi temizliğe verdim :))) her gittiğim yerde soruyolar geç kaldın falan öteki topikte hep aynı şeyle şu belirtiler var acaba hamileyim bu ne ya ruhum daraldı

aldım tarifi canım seninki kolaymış valla yapabilirim ben bunu....
ben bikeresinde başka bir tariften yapmıştım arasına sürdüğüm kereması kavamında değil sulu kalmış kenarlardan aktı gitti krema...sinir olmuştum ...bide nescafesi tarifteki gibi koymuştum okadar çok geldi ki acı olmuştu...
krema koyu kvamda oluyormu...arasındaki akıp gitmesin taşmasın diyorum..
güzelim bunu işyerinden arkadaş yapmış ondan aldım en az 10 kez de ben yaptım..bu akşamda kısmetse eve gidince yapacağım..benim kociş ölecek bu tatlıya..kaç gündür sayıklıyor yapmıyorsun ne zamndrı diye..:sm_cool:

sen gösterişsiz kalırmısın canım illaki şatafatlı olacak snein işlerin hamarat arkadşaım benimm
vallahi bend eokudum o sayfayı acayip güldüm yaaa allah iyiliklerini versinler

haklısın canım ama bana kalırsa o kart bir halta yaramıyor dur kız benide atacaklar siteden snein yüzünden :roflol:

burdaydım bitanemde yazamadım işte çalışınca oluyor böyle adam gitsin diye gözünün içine baktım resmen yaa

çok bakmasaydın kız yalnış anlaşılma olmasın yani)))

hb canım nasılsın ben çok yorgunum dün bütün evin halıları ve yedekleri kızkardeşimle yıkadık 9 buçuğa kadar her tarafım ağrıyor

ohh maşallah cnm mis gibi olmuşlardır şimdi
güle güle kirletin cnm
bizde iyiyiz napalım cnm diğer topikte bebek yumurtlama belirtilerden çok sıkıldık kaçtık buraya :kedi:
sen neler yapıyon cnm epey ara verdin

Selam kızlarbu topice bir yazdım bir daha görünmedim
işler çok yoğun ay sonu yoğunlukta artıyor malesef

slm kızlar nassılsınız görüşmeyeli

ok cnm ben valla 1 çay kaşığı konsa bile farkederim hiç sevmiyom nescafeyi bende koymadan bi denemek istiyom zemuszemus

evet cnm eşyada giyim kıyefette sadelikten yanayım ama yemek görsel olmalı :lepi: havamı atmam lazım ben bunları yapıyom diye sırnaşık şey...kendini beğenmiş üye smilii
afiyet olsun canım..sen koyma nescafe.öyle yap..cokacimcoook

vildoş sende şekerli suyla ıslat zaten arasına krema sürüyosun ya...o labneli kremanın tadı çok gücel oluyor hee....

X