Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

canım istersen tiramusu falan da yapabilirsin hafif ve güzel bir tatlı..istersen tarif de verebilirim..cokacimcoook

kolaysa ver canım...öyle 3-4 yerde ayrı ayrı hazırlanan çok malzemesi varsa ben üşenirim öyle uğraşamam...bi içini bi dışını hazırladımmı pişmeye hazır olsun diyorum yanisırnaşık şey

kızlar siz kk kart alıp kızarmayı düşünüyomusunuz
kızım bu kart ne işe yarıyooo???yani bitek kırmızı isim yazsın diye 20 liramı vercez bu karta ??ne alaka??kız o paraya 4 paket sigara alırım yanınada kayfe yaparım bakarım keyfime)))heheh)))) ne alaka yanii???bide çingan çadırı gibi oluyo ziyaretçi sayfaları ...çocuk sayfası gibi...başka ne işe yarar bu kart???
büyün tariflerde yumurta var ben bu tarifide internetten buldum koysan bi sakıncası olmaz
şekil çok zahmetli cnm ben çok uğraşıyom valla ama özel misafirlerime yapıyorum tabii gösterişten geri kalmıyorum

ayyy bende geri kalmak istemiyorum zor mor uğraşim bari....bunlarda eşimin akrabaları ya böylee arkamdan ayyy ne güzel yapmış desinler...:lepi:

hihihihiihihiiiihiii bekar bi kız prezervatif takarak partneriyle sürtünmüş hamile kalabilirmiyim korkuyorum yazmış
bende yorum yaptım duramadım kaydirigubbakcemile3
prezervatif delik olabilirmi tamda yumurtlama günümdeyim falan yazmış millet tiye almış dalgasını geçmiş :roflol:
biz teeeee derinliklere prezervatifsiz şeyttiriyokta gene bi halt olmuyo :kedi:

kızım bu kart ne işe yarıyooo???yani bitek kırmızı isim yazsın diye 20 liramı vercez bu karta ??ne alaka??kız o paraya 4 paket sigara alırım yanınada kayfe yaparım bakarım keyfime)))heheh)))) ne alaka yanii???bide çingan çadırı gibi oluyo ziyaretçi sayfaları ...çocuk sayfası gibi...başka ne işe yarar bu kart???

ayyy bende geri kalmak istemiyorum zor mor uğraşim bari....bunlarda eşimin akrabaları ya böylee arkamdan ayyy ne güzel yapmış desinler...:lepi:

canım yaa millet kırılmış gibi alıyo bizde geri kalmayalım diye dediydim
bi işe yarıyomu bilmiyom ama gerçekten ziyaretçi sayfaları çok acayip olmuş
ben her zaman sadelikten yanayım alsam bile sayfamı süslemem cnm

bide evet bende arkamdan ayy ne güzel yapmışlar desinler isterim
o zaman yap cnm sana kolay gelsin 2 saatin gitti sırnaşık şey

canım yaa millet kırılmış gibi alıyo bizde geri kalmayalım diye dediydim
bi işe yarıyomu bilmiyom ama gerçekten ziyaretçi sayfaları çok acayip olmuş
ben her zaman sadelikten yanayım alsam bile sayfamı süslemem cnm

bide evet bende arkamdan ayy ne güzel yapmışlar desinler isterim
o zaman yap cnm sana kolay gelsin 2 saatin gitti sırnaşık şey

hee kız bende geri kalmak istemem ama bana bi avantajı olmayacaksa almam yani...yapacağım işlerin bana avanta sağlaması lazım:roflol:))))))))))))))))))))))
haksızmıyım amaa.............hani böle indirimli giyim mağzalarından alışveriş imkanı falan veriyosa alayım))hehe)))bedavadan pışşşıkkkkk))))))))))))
kız görürülerse beni atarlar hee bu siteden ....:roflol:

evet demi bi atasözü var
ata değilde mantıklı bi söz "para getirecek işler yapmak lazım para götürecek değil"
kim demiş bu sözü :jeyyar: diloşun kocası demiş doğruda demiş :lepi:

kızlar kusura bakmayın yazamadım ofise birileri geldi
alüüüü ben geldüm nabıonuz canlarım..
hoş geldin cnaımm

ablam ayılana gazoz bayılana geyik veriyoz baydı demi senide diğer topiş sırnaşık şey

kesin varya aynı sebepten gelmiyolar artık sıkıldılar
havayı değiştirelim cnm :teytey: :dance:
evet değişsin artık havaaa

:roflol::roflol::roflol:
ayy allah iyiliğini vermesin kız hepten fesatlaştıkmı ne:roflol:
ammannn sankim bitek onlar hamiş kalıo demi kızz...al bizde kaldık kaldıkta neoldu gerçidelikafadulden boşmuş ama napalım kız doldurcaz bidahakine:roflol:
dolduracaz tabi canım benim boşver hamişliği hayatımızı yaşıyalım biz demi ama

gel bacım gel valla özledik yaww şu ortamı kaydirigubbakcemile5
bi süre bebek konuşmayalım :eek:lmaz:
sıkıldım valla öğğğ geldi artık bebek lafından :bbo:
istemiyom yaww olmazsa olmasın sıpa :dilcikar: benden kıymetlimi :1ninca:
aynen canım yaaa sıkıldım artık bebek muhabettinden

ayy ne fesatlaşacaz :jeyyar:
bebek yapıp bakacak olan onlar cnm biz deliksiz uykumuza bi müddet daha devam edelim (kıskançlıktan çatlayan ama belli etmeyen smiley :dilcikar:)
ne çatlıyacam kız allahım büyük nimeti bol birgün bizede verecek

iltercakir, nilüfer79+, vildangel+ kızlar buraya kaçmışsınız buldıum sizi..nasılsınız bakayim..ne kaynatıyorsunuz...bende gelem miiiihihoyyyt
hoş geldin canımm
kızlar siz kk kart alıp kızarmayı düşünüyomusunuz
ben düşünmüyourm cnaım

kolaysa ver canım...öyle 3-4 yerde ayrı ayrı hazırlanan çok malzemesi varsa ben üşenirim öyle uğraşamam...bi içini bi dışını hazırladımmı pişmeye hazır olsun diyorum yanisırnaşık şey
yok canım çok basit..sen bakma o tariflere..onlar abartıyorlar..hemen vereyim:

3 kaşık un ,6 kaşık şeker (yemek kaşığı)
2 yumurta
1 paket vanilya
1 paket labne peynir
hazır kek tabanı
750 ml süt
kokao ve tercihe göre rendelenmiş çikolata
3 kaşık nescafe (tatlı kaşığı)
yarım litre süte şeker,un ve yumurtayı koy güzelce karıştır..sonra ateşete kaynayana ve koyulaşana kadar karıştır 1-2 fokurdasın labne peyniri boşalt içine..1-2 dk daha karıştır..
cezvede 1 bardak kadar süt ısıt içine nescafe koy...
kek tabanını 2 parça ılık sütlü nescafeyle ıslat...1 tabanı zamine koy üstüne bu sıcak karışınım yarısını koy sonra diğer parçayı üstüne koy ve kalan karışımı boşalt ve kekin tamamına yaydır..soğusun üzerine kokao ve rende çikolata serpiştir..dolapta kalsın 3-5 saat 1 gece beklerse daha güzel oluyor..afiyet olsun canım..cokacimcoook
dün akşam mazemesini aldım..bu akşam eve gidince yapacağım..

hihihihiihihiiiihiii bekar bi kız prezervatif takarak partneriyle sürtünmüş hamile kalabilirmiyim korkuyorum yazmış
prezervatif delik olabilirmi tamda yumurtlama günümdeyim falan yazmış millet tiye almış dalgasını geçmiş :roflol:

yuh..
bide çelik taksaymış şeyine))))))))
yani hemen öle hamile kalınırmı ya ...her haltı yiyorlar ama bunu düşünemiyorlar...

abyosun cnm tarif kolay ve basitmişte bende şu nescafeyi bi sevemedim
onu koymasakta olur heralde

yuh..
bide çelik taksaymış şeyine))))))))
yani hemen öle hamile kalınırmı ya ...her haltı yiyorlar ama bunu düşünemiyorlar...

sırnaşık şey almış kıs zaten ağzının payını
öyle saçma soruyu hiç kk lı bağyanlar dalgasını geçmeden bırakırmı
çeşit çeşit öneriler gelmiş :roflol: :roflol:

abyosun cnm tarif kolay ve basitmişte bende şu nescafeyi bi sevemedim
onu koymasakta olur heralde
olur tabi canım..ama içindeki necafe tadı almıyorsun..çok az çünkü..ama sevmiyorsan koyma..tercihe göre..bu tarif çok ekonomik ayrıca..öyle kramşatiler falan filan yok...
isterseniz içine vanilya da konuluyor yazmamışım ama olmasada farketmez..delikafadulden

büyün tariflerde yumurta var ben bu tarifide internetten buldum koysan bi sakıncası olmaz
şekil çok zahmetli cnm ben çok uğraşıyom valla ama özel misafirlerime yapıyorum tabii gösterişten geri kalmıyorum
sen gösterişsiz kalırmısın canım illaki şatafatlı olacak snein işlerin hamarat arkadşaım benimm
vallahi bend eokudum o sayfayı acayip güldüm yaaa allah iyiliklerini versinler

hee kız bende geri kalmak istemem ama bana bi avantajı olmayacaksa almam yani...yapacağım işlerin bana avanta sağlaması lazım:roflol:))))))))))))))))))))))
haksızmıyım amaa.............hani böle indirimli giyim mağzalarından alışveriş imkanı falan veriyosa alayım))hehe)))bedavadan pışşşıkkkkk))))))))))))
kız görürülerse beni atarlar hee bu siteden ....:roflol:
haklısın canım ama bana kalırsa o kart bir halta yaramıyor dur kız benide atacaklar siteden snein yüzünden :roflol:

estağfurlah cnm :1hug:
bizde sesin çıkmayınca nire gitti dediydik :icecream:
burdaydım bitanemde yazamadım işte çalışınca oluyor böyle adam gitsin diye gözünün içine baktım resmen yaa

X